Hardnews

Ці помилки, яких припускаються при зарядці телефону, вбивають ваш смартфон

Обговорення
Зарядка сматфону
Зарядка сматфону

Експерти вирахували, що більшість сучасних користувачів смартфонів допускають одні і ті ж помилки, заряджаючи свої пристрої. При цьому дані помилки часто призводять до передчасної розтрати ресурсів батареї, а іноді і до незворотних поломок гаджетів.


Фахівці виділяють три основних проблеми, які виводять з ладу більшість батарей. В першу чергу, це «зарядка досхочу, розрядка насухо». Деякі користувачі досі мислять критеріями 2000-них, коли для збереження працездатності телефонів потрібно було розряджати їх до 0 і заряджати до 100%. Зараз сучасним літій-іонним батареям це тільки шкодить, тому ставити на зарядку гаджет потрібно при досягненні 10% -ного рівня зарядки, а знімати при 90%. Так ви збережете акумулятор від втрати характеристик.

зарядка смартфону

Друге, не менш важливе правило – не потрібно накривати гаджет під час зарядки сторонніми предметами, як книги, одяг, постільна білизна. Під час підзарядки відбувається обмін енергією, через що батарея сильно нагрівається. Якщо телефон додатково буде накритий предметом, то охолодження акумулятора буде утруднено, що призведе до деформації осередків, а слідчо – зниження характеристик. У деяких випадках батарея і зовсім може вибухнути, надавши смартфону непоправних пошкоджень.

Третя помилка – застосування неліцензійного зарядного обладнання. Часто користувачі купують додаткові зарядні пристрої для того, щоб мати можливість підживлювати девайс в різних місцях, проте при цьому вони купують не сертифіковані зарядки, найчастіше, незрозуміло де вироблені. У підсумку ці перегоряючі, погано сконтактовані девайси наносять батареї такої шкоди, яку потім виправити вже не вийде. Висновок – варто купувати ліцензійні зарядні пристрої в сертифікованих точках продажів, хоч це і обійдеться трохи дорожче.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У Туреччині випустили тестову версію літаючого автомобіля

В минуле

Розкрито бюджетний смартфон Xiaomi з рекордною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво