Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив нову послугу, про яку давно мріяли абсолютно всі

Компанія Vodafone запустила послугу, про яку давно мріяли абсолютно всі – дозволила дати абонентам можливість гнучкого налаштування своїх тарифних планів. Ви можете обмінювати хвилини в мережі на безліміт і навпаки на свій розсуд без будь-якої додаткової плати.

Як отримати більше хвилин для розмов

Пропозиція компанії Vodafone проста: ви вводите комбінацію, після чого у вас «перемикаються» хвилини для дзвінків за кордон, обмінюючись на додаткові хвилини для розмов в мережі. Конкретні умови залежать від тарифного плану, яким ви користуєтеся. Ось як вони виглядають в різних тарифах:

  • Vodafone Family Plus: можна обміняти шістдесят хвилин в мережі на сто пакетних хвилин дзвінків по всій Україні.
  • Vodafone Family: тридцять хвилин дзвінків в деякі зарубіжні країни обмінюються на додаткові сто хвилин по Україні, які додаються до пакетним ста п’ятдесяти.
  • Vodafone SuperNet Start і Start 2019: п’ятдесят або тридцять хвилин за кордон обмінюються на сто п’ятдесят або сто хвилин по Україні.
  • Vodafone SuperNet Pro і Pro 2019: аналогічно пункту вище. Хвилини додаються до пакетним.
  • Vodafone SuperNet Unlim. Тридцять хвилин дзвінків за кордон обмінюються на сто хвилин по Україні на додаток до пакетним двомстам.

Поки що послуга «Обмін хвилин» доступна тільки для абонентів цих тарифних планів. Щоб підключити її, необхідно ввести комбінацію * 301 * 100 # і клавіша виклику. Щоб подивитися стан тарифного плану (діє послуга чи ні), введіть * 101 * 4 #. Більш детальну інформацію про умови послуги можна отримати по одному з безкоштовних номерів: 111 для абонентів Vodafone, або ж 0800 400 111 для абонентів інших мобільних операторів.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу під назвою Vodafone Guardian. Вона повинна захистити ваш автомобіль від викрадення та інших проблем, і включає в себе диспетчерську підтримку клієнтів в цілодобовому режимі без вихідних. За словами прес-служби, дана система створена безпосередньо Vоdafone Group і вже працює в шістдесяти країнах світу, причому без роумінгу і будь-яких складнощів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button