Нові виплати в карантин: Українці можуть отримати по $300

Зараз на головній

Кабінет міністрів України схвалив законопроект, згідно з яким підприємці, а також працівники, які постраждали від карантину, можуть отримати на свій рахунок 8000 гривень, тобто майже $300. Гроші будуть надані в рамках держдопомоги, якщо людина потрапляє в певний список категорій діяльності.


З повною інформацією кожен бажаючий може ознайомитися на сайті Верховної Ради України. Постанова покликана допомогти жителям країни, які постраждали від введення карантину або ж втратили свою роботу в даній ситуації. Грошова допомога передбачена підприємцям, чий бізнес страждає через карантинних обмежень, а також працівникам індустрій, які також перебували в складному становищі через поширення коронавірусної інфекції. Якщо ви потрапили в зазначені категорії, то уряд виплатить вам 8000 гривень на банківську карту. Стати учасниками проекту можуть жителі «червоних» зон, де діють зазначені обмеження.

Перелік підприємців і найманих працівників, які можуть отримати допомогу, досить великий, повний перелік зазначено на сайті уряду. У списку значаться працівники роздрібної торгівлі, яка здійснюється на ринках і торгових майданчиках (список найменувань товарів дуже широкий, включаючи продавців іграшок і закінчуючи комп’ютерною технікою), співробітники харчової промисловості, власники закладів громадського харчування, працівники культури, в тому числі організатори музичних і театральних заходів . Крім цього на допомогу можуть розраховувати організатори дозвілля, власники фітнес-центрів і місць відпочинку людей.

Щоб отримати фінансову допомогу, потрібно зареєструватися на державному майданчику «Дія», а потім подати заявку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей