Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив тарифний план, якому немає рівних

На даний момент мобільний оператор «Київстар», як і раніше, продовжує тримати лідируючі позиції на українському ринку зв’язку. Серед його нових тарифних планів є дуже цікаві, наприклад, такий, якому немає рівних на ринку, тому що ви платите, по суті, за дві послуги в одній – одразу мобільний зв’язок і домашній інтернет.

Чим гарний новий тарифний план

Підключившись до нового тарифного плану від «Київстар», ви отримаєте право на практично всі корисні послуги. Ось їх повний список, який вас, безсумнівно, зацікавить:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Пакет на дзвінки на номери інших операторів – сто двадцять хвилин. Він дійсний також для дзвінків на номери Італії, Польщі, Росії, Чехії, Німеччини.
  • Дванадцять гігабайтыыв мобільного інтернету.
  • Повний безліміт на соціальні мережі, месенджери, Ютуб, Вікіпедію і навіть Тіндер, популярний сайт для знайомств.
  • Домашній інтернет на високій швидкості.

Для нових абонентів вартість послуг складе сто п’ятдесят гривень на місяць. Надалі потрібно буде платити вже трохи більше – двісті гривень на місяць, проте окремо послуги мобільного зв’язку та домашнього інтернету коштують набагато дорожче.

Назва даного тарифного плану – «Все разом Базовий». Ви можете перейти на нього, просто ввівши комбінацію 477 * 1 і клавіша виклику, а також за допомогою спеціального додатку «Мій Київстар» для смартфонів. Однак перш, ніж здійснювати перехід, переконайтеся, що у вас на рахунку є сто п’ятдесят гривень.

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар внесе корективи в умови надання послуги «Маячок», яка дозволяє вам дізнаватися місце розташування ваших близьких і рідних. Ви більше не будете обмежені в кількості запитів в день або місяць. Тепер вони стануть повністю безлімітними. Перший місяць користування даною послугою складе всього одну гривню, як для старих, так і для нових клієнтів. Надалі ціна складе п’ятдесят гривень за чотири тижні (двадцять вісім днів) для абонентів передоплати і п’ятдесят гривень на місяць (тридцять днів) для контрактних абонентів. Нарешті, абоненти зможуть оплачувати лише один день використання послуги. Це буде коштувати п’ять гривень за безлімітне кількість запитів на добу.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button