Hardnews

Безкінечна пам’ять: як легко підключити USB-флешку до смартфону?

Перегляд або перенесення даних з USB-флеш-накопичувача зазвичай проводиться через комп’ютер. Однак якщо його немає під рукою, або файли необхідно відкрити на телефоні, діяти можна безпосередньо.

Розповідаємо, як підключити звичайну USB-флешку до смартфону.

Підключення USB-флешки до телефону

Для з’єднання між собою смартфона і USB-флешки користувачеві обов’язково знадобиться OTG-кабель. Це спеціальний провід, який на одному кінці має USB-роз’єм під зовнішній накопичувач, а на іншому – роз’єм для телефону. Потрібно придбати саме той OTG-кабель, який підійде до конкретного телефону. Для цього на кабелі має бути потрібний роз’єм (той, куди вставляється зарядний пристрій для смартфона), наприклад, microUSB або USB Type-C.

Ціна OTG-кабель невисока – можна знайти варіанти за 60-100 грн.

Важливо! Не всі смартфони підтримують технологію підключення через OTG-кабель. Багато старих або дуже бюджетних мобільних пристроїв не побачать флешку, оскільки в них не передбачена робота з технологією OTG. Перевірити, чи підтримує конкретний смартфон OTG, можна в його технічних характеристиках, інструкції або на офіційному сайті виробника.

У деяких випадках для перегляді файлів на флешці знадобиться завантажити і встановити сторонній менеджер файлів, наприклад, Total Commander або ES Провідник. Буває, що вбудований менеджер може не побачити підключений зовнішній накопичувач. Крім того, в налаштуваннях завантаженої програми необхідно переконатися, щоб пункт “Доступ USB” був включений.

Для більшості смартфонів перерахованих дій досить, щоб почати роботу з USB-флешкою. Якщо ж смартфон не бачить накопичувач або з’являється напис “Неможливо підключити USB-диск”, необхідно вжити додаткових заходів. В першу чергу – це отримання root-прав. Процедура індивідуальна для кожного пристрою і робиться на страх і ризик користувача.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button