Бізнес та акції

ПриватБанк запустив революційну послугу: “Інших в Україні немає …”

ПриватБанк знову виявився новатором на українському ринку, запустивши послугу, яка не має ніяких аналогів. Це можливість відправити Swift-перекази через смартфон за кордон, використовуючи мобільний додаток Приват24.

Як відправляти мобільні перекази без особливих проблем?

Можливість відправки цифрових мобільних переказів в будь-яку точку світу доступна в популярному мобільному додатку Приват24 після його оновлення. При цьому не має значення, чи використовуєте ви версію для iOs, або ж для Android.

Якщо ви хочете відправити переказ в системі Swift в будь-яку країну світу, то вам достатньо всього лише запустити додаток Приват24, після чого перейти в меню «Сервіси», потім в «Перекази» і потім вибрати розділ «Swift». Ви можете відправити гроші в будь-якій із більш ніж ста двадцяти світових валют, як в повній, так і в скороченій формі. Для відправки SWIFT-переказу можна скористатися будь-яким рахунком – це може бути або рахунок у валюті, або рахунок в гривнях.

Серед інших оновлень програми Приват24 – нарешті була реалізована можливість додати реквізити для переказу і підтверджуючі документи для нього ж. У разі, якщо ви хочете побачити коментарі по платежу – загляньте в «Архів» і додайте необхідні файли. Також в наступних версіях сервісу ПриватБанк бажає додати можливість отримання реквізитів для валютних платежів.

Як ми писали раніше, тепер клієнти ПриватБанку можуть здійснювати платежі в Вайбере за допомогою системи інтернет-еквайрінгу Liqpay. Як стверджує сам банк, на даний момент наша країна – перша в світі, де взагалі є така можливість. За запевненням ПриватБанку, тепер будь-які користувачі мессенджера, у яких є картка банку, можуть здійснювати максимально швидкі і абсолютно безпечні миттєві платежі за все в кілька кліків. Оплачувати можна найрізноманітніші товари та послуги, користуючись чат-ботами від перевірених продавців. Купувати товари та послуги можна натисненням однієї кнопки в додатку Viber, вибираючи зручний метод оплати Apple Pay або Google Pay, або ж просто вводячи номер вашої картки ПриватБанку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button