Статті

Плануєте перейти на Linux? Ось три найцікавіші дистрибутиви

Багато людей, які вперше намагаються встановити дистрибутив Linux, стикаються з проблемою вибору останнього. Для тих, хто раніше не був знайомий з цією системою, рішення може бути доволі не тривіальним, і безліч статей в Інтернеті не допомагає. Тому ми обрали три версії, настільки зручні для користувача, що кожен зможе їх встановити та експлуатувати.

Легкий і для щоденного використання
фото: linuxmint.com

На думку багатьох, ця система нагадує стару добру Windows XP. З цієї причини Linux Mint подобається і використовується тисячами користувачів по всьому світу. Ця система на базі Ubuntu готова до роботи відразу після встановлення і не вимагає від власника встановлення десятків програм або драйверів.

Відома, як дуже стабільна та безпечна система, Mint залучає нових користувачів за допомогою вражаючого функціоналу. Дистрибутив має чудову спільноту, яка готова допомогти у її створенні. Самі творці хваляться на сайті, що цей дистрибутив вимагає дуже малого втручання користувача, що має сподобатися всім людям, які починають свої пригоди з Linux.

Підсумок: Mint простий у використанні та сумісний з широким спектром апаратних засобів, але найголовніше – для управління системою не потрібні великі технічні знання від користувача.

Всю інформацію, необхідну для налаштування Linux Mint на нашому комп’ютері, можна знайти на офіційному веб-сайті проекту. У разі виникнення додаткових питань можна звернутись на https://unixhow.com

Дружній для гравців Ubuntu

фото: ubuntu.com

Багато хто вважає його єдино правильною системою. Ubuntu зазвичай радять майже всі матеріали, пов’язані з Linux. Також простіше знайти готові конфігурації комп’ютерів або ноутбуків із уже встановленою цією системою, що найкраще має довести її популярність та простоту використання.

Ubuntu – чудовий дистрибутив для тих, хто, окрім своєї щоденної роботи в офісі, також проводить свій час граючи в ігри. Ми можемо запускати більшість нових тайтлів без серйозних проблем, на системі працюють Hitman 3, Civilization VI і навіть Cyberpunk 2077. Для деяких ігор може знадобитися встановити кілька драйверів, але спільнота Ubuntu настільки активна, що ми можемо легко знайти дуже докладні посібники, що пояснюють, як це робити у правильному порядку. Отже, ризик виникнення проблем мінімальний, хоча слід враховувати, що деякі ігри можуть бути представлені на Linux пізніше версій Windows.

Як і Mint, Ubuntu вже включає цілий набір офісних програм, різні браузери та поштові клієнти. Користувачі також можуть знайти чимало ігор та програм у Центрі програмного забезпечення Ubuntu.

Для тих, хто мріє про macOS

фото: basic.io

Скажемо досить суперечливу тезу, що, щоб отримати дивовижний MacBook, не потрібно витрачати відразу тисячі доларів. У багатьох випадках все, що вам потрібно, це гарний на вигляд ноутбук та дистрибутив Elementary OS , який доступний за ціною, яку ви самі вирішите заплатити. Ну, ви також можете замовити набір наклейок, щоб змінити вигляд клавіатури.

Натхнення від macOS відчувається відразу після запуску системи. Логотип, який обрали творці, навіть кричить, що ми маємо справу з продуктом, який має бути не тільки простим у використанні, але й приємним та мінімалістичним. Створюючи Elementary OS, розробники хотіли отримати кращу взаємодію з користувачами, ніж в macOS. Багато користувачів кажуть, що вони цього досягли.

Elementary OSС також включає дуже багатий AppCenter з багатьма програмами, які можуть бути корисними для користувачів у їхній щоденній роботі. Система була розроблена для того, щоб бути простою у використанні, але не позбавленою і більш потужних функцій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button