Статті

Стало відомо, як виробники урізають термін життя своєї техніки

Холодильник

Напевно багато замислювалися над питанням – як виробники урізають термін життя своєї техніки навмисно. У статті ми детально розберемо цю тему, щоб вона вас більше не мучила.


Навіщо це потрібно

Якщо хтось, наткнувся на статтю, і не розуміє, в чому сенс такої дії з боку виробника, пояснимо. Урізавши термін служби холодильника або пральної машини, він змушує споживача купувати новий пристрій і знову витрачати гроші. Уявіть, якби кожен прилад працював необмежену кількість часу. У такому випадку їх творці б просто розорилися.

Як це відбувається

Не варто думати, що бренди поголовно оснащують свої творіння неякісними деталями, які призводять до поломки приладів. Ні. Такі прецеденти трапляються тільки в разі маловідомих фірм, які швидко обростають відповідною репутацією і найчастіше їх продукцію купують тільки далекі від сучасних технологій користувачі, що не читають відгуки. Такі виробники як Samsung , LG, Bosch подібне не практикують. Звичайно, браковані моделі виходять і під їх егідою, але це винятки, які стали результатом випадковості.

Пральна машина

Як же бренди штучно урізують термін служби побутової техніки іншим способом. Випускаючи нові, більш продуктивні пристрої. Наприклад, у вас є пральна машина з певним набором функцій. Ви користуєтеся нею, і вона вас цілком влаштовує. А потім виробник випускає поліпшену версію цієї ж машини, яка оснащена великим числом програм, має більш компактні розміри і взагалі перевершує ваш пристрій за всіма статтями. Відразу ж з’являється бажання купити її, навіть якщо поточна машинка відмінно справляється зі своїм завданням. Тут уже все залежить від користувача – хтось поскупиться, хтось зрозуміє, що всі ці навороти не варті таких витрат, у когось грошей немає зовсім.  

Свою справу грає і реклама. Багато користувачів, які не бажають розбиратися в питанні, ведуться на ролики, в яких активно піаряться особливості нового холодильника або іншого подібного приладу.  

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито майбутнє смартфонів в 2021 році

В минуле

Кращі фітнес-браслети які відмінно підійдуть як подарунок на Різдво

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle