Статті

Як “прокачати” старий смартфон, замість купівля нового

Насправді вже зараз наші телефони досягли верхівки еволюції. І за великим рахунком, немає сенсу купувати нову модель, тільки тому, що у неї став трохи краще процесор або у камери додалося кілька пікселів. Найчастіше міняємо ми телефони з двох причин, перша – він просто набрид, друга – скоротився час автономної роботи телефону, рідше – телефон став «тупити».

Але, з цими проблемами цілком можна впоратися, якщо знати кілька банальних хитрощів з «омолодження» свого смартфона.

Заміна батареї.

Найчастіше саме з неї починаються думки про те, що пора купувати новий гаджет. Нічого дивного, дійсно з кожним днем ​​батарея втрачає свою ємність, і заряджати телефон треба все частіше і частіше. І ось питання, а хто заважає замінити батарею? Навіть в нерозбірних телефонах це можна зробити. Правда, самому не варто пробувати, а краще довіритися професіоналу. В середньому нова батарея коштує близько 8 доларів.

Новий чохол.

Ось так просто можна кардинально змінити зовнішній вигляд свого телефону. Повірте, вибір чохлів настільки широкий, що змінюючи їх періодично просто не буде коли занудьгувати. Плюс, є зараз можливість не просто вибрати з наявних, а створити свій ексклюзивний дизайн – навіть фото улюбленого собаки або логотип улюбленої спортивної команди можна використовувати в якості дизайнерського рішення.

До речі, варіант з декількома чохлами, на різні випадки в житті теж має право на життя. На навчання / роботу вибираємо скромний офісний стиль, на прогулянку – яскраві фарби, стрази, камені і т.д.

Новий лаунчер.

Ще один простий спосіб «на марафетити» свій гаджет – новий лаунчер. Повірте, встановивши нову заставку на телефон, він відразу перетвориться, і буде мати кардинально інший вид. І природно, міняємо шпалери, зовнішній вигляд значків.

Додаємо кілька аксесуарів.

Відчуття «новизни» може подарувати новий стильний аксесуар. Наприклад, Loop Ninja – простий, але ефективний ремінець, який працює практично з будь-яким чохлом.

Додаємо пам’яті.

Часто зміна телефону відбувається через те, що у старого не вистачає пам’яті. Так це теж не біда, досить купити зовнішнє сховище. Такий бездротовий медіа-хаб цілком можна носити з собою (в сумці або в кишені штанів).

Вивчаємо свій гаджет.

Багато з нас лише поверхово знають те, що може наш телефон. А якщо копнути глибше, то можна дізнатися, що в телефоні маса корисних функцій і почавши їх використовувати, може здатися що в руках зовсім новий телефон. Ось один із прикладів, чи знали ви, що більшість телефонів можуть працювати в якості фітнес-браслета?

Тому вивчаємо гаджет, пробуємо включати і відключати раніше невивчені функції і цілком ймовірно, що ви заново відкриєте для себе свій обридлий телефон, а бажання купувати новий просто пропаде.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button