Бізнес та акції

«ПриватБанк» дає всім клієнтам по 50 гривень – правила акції

Державний банк «ПриватБанк» анонсував нову акцію, згідно з правилами якої кожен українець може отримати кешбек 50 гривень на свій рахунок. Для цього потрібно просто активно користуватися своє «універсальної» картою.

Дану інформацію прес-центр «ПриватБанку» розмістив на офіційному сайті фінустанови. Згідно з новою акції, всі клієнти банку можуть розраховувати на 50 бонусних гривень, якщо будуть активно користуватися картковими продуктами компанії. Йдеться про універсальну карту Visa, відкриту в «ПриватБанку». Для отримання винагороди потрібно застосовувати картку для оплати товарів, послуг або переказу грошей з рахунку на рахунок. У загальному рахунку необхідно відправити не менше 500 грн зі своєї карти Visa на будь-який інший аккаунт, а також оплатити три покупки карткою в магазинах. За кожну покупку потрібно заплатити не менше 50 гривень.

Для того, щоб отримати кешбек, не обов’язково виконувати певні вимоги при переказі грошей. Ви можете відправити їх на рахунок в іншому банку, здійснити міжнародний переказ, або перекинути кошти на картку іншого користувача «ПриватБанк». Найважливіше умова – саме ви повинні використовувати карту Visa будь-якого типу. Для переводу можна використовувати як термінали, так і власний аккаунт в «Приват24» (веб-версія або додаток).

Відповідно до заяв представників банку, акція стартувала з першого квітня і ви можете брати участь в ній, навіть не здогадуючись про це, просто роблячи повсякденні дії. Однак для отримання виграшу потрібно зареєструватися на сайті, вказавши рахунок, на який повинен прийти кешбек. Закінчиться спеціальна пропозиція 31 липня 2021 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button