Softnews

Названо 5 найяскравіших героїнь у відеоіграх

Жіночі персонажі в гейм-індустрії пройшли крізь складний і довгий шлях. Перші героїні грали другорядні ролі «дам в біді», і були позбавлені будь-якої індивідуальності й ідейного сенсу. Від тоді пройшло багато часу, індустрія повільно, але впевнено змінює свій підхід до зображення жінок, і серед ігор все частіше зустрічаються героїні, які надихають геймерів з усього світу своїм характером і цікавими історіями життя.

Ми підготували добірку ігор з головними жіночими персонажами, які вже зайняли своє місце в ніші «улюблених» або тільки планують його зайняти після очікуваного виходу гри.

Returnal

Майбутній ексклюзив консолі нового покоління PlayStation 5 з головним персонажем Селеною — космічною розвідницею, що застрягла в петлі часу.

Гра в жанрі roguelike-шутер знайомить нас з дівчиною, яка шукає відповіді на питання, щоб покинути чужу планету. Протягом гри Селена буде намагатися по деталях повернути свої спогади, а кожна смерть в грі буде повертати її в початок, але вже з іншим розвитком подій. Цікава героїня з не менш цікавою історією, яку хочеться дізнатися до дрібниць.

Вихід гри запланований на 30 квітня 2021 роки для консолі PlayStation 5, але гра вже очікується багатьма шанувальниками жанру. Завдяки бездротовому контролеру DualSense гравці зможуть випробувати всі переваги нової технології тактильної віддачі. Все, що відбувається в грі буде відчуватися зовсім на іншому рівні, а адаптивні тригери прекрасно доповнять приємне враження від гри, що забезпечить ще більше занурення.

Horizon Zero Dawn

Елой — героїня, яка стала символом «сильного жіночого персонажа» в гейм-індустрії.

Horizon Zero Dawn

Події гри розгортаються в постапокаліптичному світі, де цивілізація повернулася до первісного ладу. Люди об’єднуються в племена і намагаються захиститися від ворожих звірів-“машин” та пристосуватись до умов теперішнього життя. Серед усіх людей виділяється головна героїня — Елой — цікава і винахідлива вигнанка, яка не живе за старими законами та боїться роботів, а, навпаки, вивчає їх і пізнає таємниці світу. Протягом першої частини історії ми разом з героїнею намагалися з’ясувати справжню причину загибелі цивілізації та заповнювали пропуски в особистій історії дівчини. Тепер нас очікує наступний розділ історії, який розповість ще більше про її світ.

Розробники зробили Елой по-справжньому сильним персонажем — на її плечах лежить порятунок своєї планети від загибелі. Гравці самі можуть вирішити якою буде їхня героїня — доброю чи злою, розуміючою або безкомпромісною, що робить характер персонажа дійсно живим.

Особливо захоплює в грі графіка —  справжній витвір мистецтва. З кожного кадру відкривається новий пейзаж, який сподобається навіть тим, хто не є шанувальником відеоігор.

Точний вихід нової частини гри на PS5 ще не відомий, але реліз планується на другу половину 2021 року — на нас чекатимуть поліпшена деталізація гри, нові невипробувані локації та не менш цікаві пригоди дівчини. Ми дізнаємося ті приховані  секрети стародавнього світу, що назавжди змінять життя Елой.

Control

Захоплива пригодницька гра з головною героїнею Джессі Фейд, яка шукає свого зниклого брата. Для цього їй доводиться зіткнутися зі загадковим світом Control і з не менш загадковими персонажами цього світу. Паранормальна, повна таємниць історія з самого початку заплутує гравця. Звукові ефекти, кожен кадр, колірне рішення і сама локація, де розвивається сюжет — багатоповерхова  вежа, що живе своїм життям —  створюють атмосферу містичності та екшену. Цю гру неможливо пропустити хоча б через кількість пасхалок до минулих ігор і фільмів класиків, а особливо через фінальну сцену, де все перевертається з ніг на голову.

Гра вже отримала оновлення для консолей нового покоління, де на гравців чекають покращена графіка і режим підвищеної продуктивності. Окрім того, версія гри для консолі PS5 підтримує нові технології контролера DualSense.

The Last of Us: Part 2

Знамените продовження гри, де головна героїня Еллі змушена відправитися в довгу подорож по охопленій епідемією Америці. Гра стала улюбленою серед багатьох геймерів не тільки завдяки детальному опрацюванню світу (кожна деталь гри ретельно поліпшувалася розробниками), масштабам локацій і сценарної різноманітності, але також через складність характеру героїні.

The Last of Us

Еллі — сильна духом героїня-підліток, яка перемагає страх і біль на шляху до справедливості, але в глибині душі залишається вразливою і прагне ніжності та любові. Саме поєднання цих внутрішніх суперечностей персонажа робить гру ще більш захопливою. Окремо варто відзначити детальну лицьову анімацію в грі: будь-які зміни на обличчі героїні зчитуються бездоганно, чи це почервонілі очі дівчини або її похмурі брови під час неприємних діалогів.

Зараз студія працює над багатокористувацьким режимом гри, який стане доступним  на PlayStation 5. Гравці зможуть насолодитися поліпшеною графікою і зануритися глибоко в гру завдяки адаптивним тригерам, де кожен постріл супроводжується вібрацією.

Tomb Raider

Ця добірка була б неповна, якби ми не згадали найпопулярнішого ігрового жіночого персонажа — Лару Крофт, легенду серед героїнь. Вона почала свою історію в 1996 році, коли розробники гри вперше запропонували зробити головним персонажем жінку. Холоднокровна дівчина-археолог, яка замість аристократичних прийомів воліє до пригод і порятунку світу, швидко стала фаворитом серед геймерів.

Відтоді зовнішність і характер Лари пройшли крізь багато змін і покращень,  нещодавно серія гри відсвяткувала своє 25-річчя. Та навіть через стільки часу, її персонаж продовжує залишатися цікавим і актуальним, що виправдано робить цю гру класикою геймінгу.

З кожним роком жінки в іграх займають все більшу нішу, що допомагає студіям розширювати спектр тем в іграх і випускати нові з не менш захопливими історіями та незабутніми персонажами. Такий розвиток індустрії не може не тішити фанатів цікавих сюжетів і глибоких героїв. Ми з нетерпінням чекаємо ще більшої кількості яскравих ігор, де жінки будуть рятувати світ, боротися зі злом і шукати відповіді на одвічні питання.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button