Київстар

Стільниковий оператор «Київстар» запустив шалено дешевий тарифний план за 2 гривні в день

Серед нових тарифних планів компанії «Київстар» є на даний момент як мінімум один, призначений в першу чергу для людей похилого віку. Він же – найдешевший тариф з актуальних.

Мінімально необхідний пакет

В рамках найдешевшого тарифного плану з доступних у компанії «Київстар» абоненти отримають такі послуги:

  • Безлімітні дзвінки на номери «Київстару».
  • Можливість дзвонити на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони по Україні за шістдесят копійок за хвилину.
  • Сто мегабайтів інтернету в день.

Звичайно, цього не вистачить, щоб сидіти в соцмережах або дивитися відео, але цільова аудиторія даного тарифного плану майже не сидить зі смартфона в інтернеті. Зате цілком достатньо для періодичного оновлення операційної системи або окремих програм.

Вартість даного тарифного плану – шістдесят гривень на місяць. Це може здатися корисним для будь-яких людей, яким потрібні тільки дзвінки на «Київстар», але не інтернет. Однак тут є невеликий підводний камінь. Тарифний план є не передоплатним, а контрактним. У такого типу тарифних планів є певні переваги, наприклад, можливість оплачувати рахунок по частинах або закріпити за одним особовим рахунком відразу два номери. Однак є і серйозний недолік: до них не можна просто так взяти і підключитися. Потрібно оформляти договір з певними умовами.

Стартові пакети з тарифним планом «Дзвінки для батьків» не продаються в магазинах, і на даний план не можна перейти, ввівши будь-яку комбінацію. Щоб перейти на нього, потрібно прийти особисто в магазин «Київстару» з паспортом та ідентифікаційним кодом. При цьому для того, щоб контракт був укладений, необхідно, щоб вік абонента перевищував шістдесят років. Також він повинен бути абонентом «Київстару» протягом не менше, ніж трьох місяців.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button