Більш пів тисячі гривень: новий штраф здивув українців

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Про те, що національна поліція почала “відловлювати” водіїв, які не пристібаються під час водіння, а використовують так звані “заглушки”, повідомляє Instagram-канал “ДТП України” .


Як стверджують очевидці, в тому випадку, якщо керуючий автотранспортним засобом визнає свою провину, і добровільно віддасть “заглушки”, йому виписують постанову, і пропонують оплатити штраф у розмірі 510 гривень, хоча сума повинна бути меше, можливо очевидці щось наплутали.

Зауважимо, що не всі водії розуміють важливість використання ременів безпеки, при цьому не тільки на передніх сидіннях. Стосується цей захід обережності всіх пасажирів авто, так як задні місця тільки здаються безпечними.

Штраф за непристебнутий ремінь безпеки в 2021 році

Штраф за непристебнутий ремінь безпеки в Україні становить 51 грн. Він мінімальний в порівнянні з іншими країнами Європи.

Розмір штрафу залежить від кількості непристебнуті пасажирів в автомобілі. Так, якщо їх двоє, штраф складе 51 × 2 = 102 грн, якщо троє, то 51 × 3 = 153 грн і т. Д.

За порушення правил використання ременя безпеки в разі ДТП передбачений штраф в розмірі 2 400 – 8 500. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей