Новий стільниковий оператор запустив найкращий тарифний план, про який всі мріяли дуже давно

Зараз на головній

Lycamobile – порівняно новий оператор на українському мобільному ринку, але не дивлячись на це, користується значною популярністю. Справа у його відмінних дешевих тарифних планах, наприклад, найдешевший серед них пропонує вам двісті хвилин розмов і навіть трохи інтернету за абсолютно смішну ціну – про такий план всі мріяли дуже давно!


Найдешевший тариф у найдешевшого оператора

Всього у Lycamobile є три основних тарифних плани. Найдешевший з них дешевше, ніж навіть більшість соціальних тарифів у операторів «великої трійки», але при цьому містить пакет послуг, цілком достатній для більшості українців. Це при тому, що в соціальні тарифи інших операторів зазвичай входить тільки зовсім необхідний мінімум. Ось як виглядає цей пакет послуг:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок
  • Тридцять СМС на інші мережі
  • Триста хвилин дзвінків в мережі Lycamobile по всьому світу.

Все це вам обійдеться всього лише в п’ятдесят гривень на місяць, а в рамках цьогорічної акції, що проводиться оператором – і зовсім в копійчані тридцять. Чому тарифні плани від Lycamobile такі дешеві? Це пояснюється його бізнес-моделлю віртуального оператора. Компанії, що працює в інтернеті, немає потреби витрачати гроші на такі речі, як підтримка інфраструктури, яка просто орендується у інших операторів, а також на утримання штату працівників. А адже саме це і входить в тому числі в вартість послуг!

Київстар
Даний тарифний план носить назву «Все в одному XS». Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей