Київстар

Київстар пропонує послугу, яку всі зобов’язані підключити

Мобільний оператор Київстар пропонує послугу, які всі повинні підключити – принаймні ті, хто боїться, що їх дані вкрадуть. Що ж це за послуга, і чому вона так потрібна?

Як заблокувати заміну карти?

Ви можете не тільки самостійно замінювати картку, але і навпаки – заблокувати цю дію. Справа в тому, що шахраї люблять використовувати послугу заміни картки, щоб «красти» номери. Отримавши картку з вашим номером, вони потім можуть, наприклад, отримати доступ до ваших банківських картах.

Ви можете заблокувати самостійну заміну картки абсолютно безкоштовно і дуже просто, буквально в кілька кліків мишкою. Тепер ваші дані будуть у повній безпеці!
Зробити це можна одним з декількох способів:

  • За допомогою запиту * 245 * 1 #
  • В системі «Мій Київстар»
  • За номером 0 800 300 466 або ж в найближчому магазині «Київстар»

Ваша заявка буде виконана протягом тридцяти хвилин. Ви також можете зняти це блокування в системі «Мій Київстар» або ж за номером 0 800 300 466.

Відзначимо, що послуга «Самостійна заміна картки» дозволяє вам, як видно з назви, замінити втрачену або зламалася картку з використанням стартових пакетів, що не містять жодного тарифного плану, які називаються Smart SIM. Якщо раніше Київстар стягував плату за послугу «Самостійна заміна картки», то починаючи з січня вона стає безкоштовною. Тепер немає потреби виділяти час, щоб зайти в магазин оператора, запам’ятовувати три номери, на які ви дзвонили, і займатися іншими маніпуляціями.

Також рекомендуємо звернути увагу на дешевий тарифний план від Київстар. Абонентська плата в даному тарифному плані складе шістдесят гривень на місяць. Пакет послуг простий і непримітний. У нього входять безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», а також дзвінки на номери інших українських операторів і стаціонарні телефони всього за шістдесят копійок за хвилину. Також на випадок, якщо абоненту з таким тарифним планом знадобиться оновлення будь-яких додатків, передбачений невеликий пакет інтернету – сто мегабайт в день. Тарифний план носить назву «Дзвінки для батьків».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button