Hardnews

Які моделі смартфонів українці вважають найкращими камерофонами

В основному для аналізу телефонів використовують рейтинг DXOMARK. Але, сьогоднішній топ-кращих буде складено на основі думки користувачів та експертів. Плюс – всі телефони в рейтингу з різних цінових категорій.

Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro

Цей телефон справедливо може вважатися одним з кращих в даній підбірці. Якість фото в порівнянні з P30 Pro однозначно стала кращою + відбулися явні зрушення в якості відеозйомки. Все це завдяки – потрійній основній камері (основний – ширококутний – телевик модулі). В цілому ж, характеристики моделі такі: 8ГБ оперативної пам’яті, HiSilicon Kirin 990 5G, OLED-екран, захист від води, бездротова зарядка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12 / 256GB

Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21 Ultra

Основний модуль роздільною здатністю 108 МП. Всього їх чотири: основний (108 МП), «ширік» (12 МП) і 2 телефотосенсори (10 МП). Також можлива відео зйомка 4К, є підтримка оптичної та електронної стабілізації, лазерний автофокус. Камера однозначно краща, ніж у попередньої моделі. Багато користувачів також відзначають якість фронтальної камери, вона підтримує відеозйомку 4K 60 fps. Інші параметри теж на висоті, що робить гаджет одним з кращих.

Huawei Mate 40 Pro 8 / 256GB

Huawei Mate 40 Pro

Велика кількість користувачів вважає цей телефон найкращим. До речі, рейтинг DXOMARK теж вивів цю модель на друге місце (лідером є його старший брат Mate 40 Pro +). Що стосується камери, то тут є чим похвалитися – основний модуль 50 МП, оптична стабілізація, телефотоб’ектив з оптичним і гібридним зумом, підтримка лазерного, фазового та контрастного автофокусів. Загальні характеристики – OLED-дисплей, чіп Huawei Kirin 9000, захист від води, стереозвук, бездротова зарядка.

Honor 30 Pro + 8 / 256GB

Honor 30 Pro +

Тут теж відмінна камера, завдяки трьом модулям – основному, ширококутному і телевіку. Як відзначають користувачі – якість зйомки відмінна. В цілому ж модель має подвійну фронтальну камеру, HiSilicon Kirin 990 5G, 8 ГБ пам’яті, OLED-матрицю, стереодинаміки, бездротову зарядку.

Apple iPhone 12 Pro 256GB

iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro

Як і в попередній моделі, камера складається з трьох модулів – основна, ультраширік і телефото. Але, ось що змінилося, то це алгоритм обробки фото і тут явні поліпшення. Особливо це помітно в нічний час зйомки. Ну а денна зйомка і так на вищому рівні. В цілому ж модель стала ще більшою – 6,1 дюйм. Процесор Apple A14 Bionic, ОЗУ 6 Гб.

Google Pixel 5 8 / 128GB

Google Pixel 5

Як і завжди у гаджетів цієї фірми з камерами повний порядок. І хоча модулів тільки 2, це не заважає отримати картинку відмінної якості. Все це заслуга спеціальних алгоритмів. В цілому ж модель має наступні характеристики: процесор Qualcomm Snapdragon 765G 5G, об’єм пам’яті 128 Гб, об’єм оперативної пам’яті 8 Гб.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button