Hardnews

ТОП кращих планшетів на червень 2024 року

Планшет – універсальний мультимедійний пристрій для інтернет-серфінгу, перегляду відео та ігор. Фахівці порталу TechRadar склали список найкращих планшетних ПК на червень цього року.

Найкращим планшетом від компанії Apple став iPad 10.9 (2022). Пристрій давно не оновлювався, проте у нього все ще актуальне “залізо”, великий екран і порівняно доступна ціна.

Найкращим преміальним планшетом від Apple визнали iPad Pro 13 (2024). Це одна з найбільш просунутих моделей у своєму класі, оснащена інноваційним дисплеєм Tandem OLED і найпотужнішим чипом Apple M4. Однак за девайс доведеться серйозно заплатити.

Найкращим Android-планшетом визнали OnePlus Pad. Пристрій хвалять за демократичну ціну, відмінний екран і ємну батарею. На жаль, планшет пропонує лише одну конфігурацію пам’яті: 8 ГБ ОЗП + 128 ГБ ПЗП.

У категорії найкращий преміальний Android-планшет переміг Samsung Galaxy Tab S9 Plus. Він може похвалитися хорошою продуктивністю, комплектним стилусом, а також стійкістю до пилу і води. Планшет поступається флагманським iPad, але коштує при цьому істотно дешевше.

Найкращим бюджетником назвали iPad 10.2 (2021). Доволі старий планшет від компанії з Купертіно досі має гарне співвідношення можливостей і ціни, але позбавлений Face ID і не підтримує нові аксесуари.

Найкращий час автономної роботи показав Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus. Недоліками пристрою визнали не найшвидший процесор Exynos і завищену вартість.

Найкращий планшет для малювання – Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. У девайса чудовий екран і приголомшлива продуктивність. Як мінуси відзначили кволу клавіатуру, високу ціну і відсутність по-справжньому швидкої зарядки.

Найкращим планшетом для роботи став Samsung Galaxy Tab S9. Експертам сподобалася можливість роботи з кількома додатками одночасно. А ось ціна могла б бути й нижчою.

Завершує топ найкращий компактний планшет в особі iPad mini (2021). Пристрій демонструє чудову потужність і компактні розміри, проте є й недоліки – посередня автономність та обмежена швидкість роботи 5G.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button