Бізнес та акції

Покупки з OLX можна отримати безкоштовно протягом 20 днів

Нещодавно українці були буквально шоковані новою акцією від Укрпошти та популярного порталу OLX. Вона дозволяла отримати право на повністю безкоштовну доставку за допомогою головного поштового оператора нашої країни. Ця акція повинна була закінчитися раніше, але зараз її продовжили майже на три додаткові тижні.

Популярна акція буде продовжена: її умови

Нещодавно прес-служба Укрпошти заявила, що керівництво поштового оператора прийняло рішення продовжити акцію безкоштовної доставки з OLX, якщо ви купуєте товари за послугою «OLX Доставка», майже на цілих три тижні – двадцять днів, до вісімнадцятого квітня. до 18 квітня. Про це повідомила прес-служба поштового оператора.

Суть акції полягає в тому, що всі посилки і відправлення, відправлені з OLX, тепер доставляються за тарифом послуги «Укрпошта Експрес». Термін доставки в межах області та обласного центру, а також між обласними центрами, складе до двох днів. У межах нашої країни – до трьох днів.

До речі, починаючи з першого квітня вартість доставки будь-яких відправлень, які важать менше тридцяти кілограмів, стане фіксованою. Розташування продавця і покупця ролі більше грати не буде. Це має простимулювати українців ще більше користуватися онлайновими замовленнями на таких майданчиках, як OLX, особливо в поєднанні з даною акцією.

Користуючись послугами OLX, слід пам’ятати про небезпеку шахрайства. Так, нещодавно надійшло повідомлення від чоловіка, з яким зв’язалися покупці, нібито бажали купити у нього товар. У чоловіка попросили реквізити карти, а також ПІБ, щоб перевести гроші на рахунок. Гроші повинні були прийти на наступний день. Грошей не прийшло, зате був дзвінок від людини, яка представилася банківським співробітником. За його словами, чоловікові переводили гроші на рахунок, проте особа, яка це робило, було не фізичним, а юридичною. Тому потрібно було провести якісь маніпуляції, зокрема, назвати код з СМС-повідомлення. «Представник» назвав суму, яку хочуть перевести, проте все це виглядало підозріло, і дніпрянин зайшов в онлайн-підтримку банку, де і дізнався, що цей номер не просто не належить до банку, а взагалі числиться як шахрайський.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button