Hardnews

Новий фітнес-браслет від Xiaomi заворожив покупців

Фітнес-браслети від компанії Xiaomi з лінійки Mi Band встигли зарекомендувати себе в найкращій якості. Нещодавно стало відомо про новий гаджет даної серії, і він вже встиг зачарувати безліч потенційних покупців. Яка ж інформація про нього вже надійшла?


Що відомо про новий браслеті?

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 офіційно ще не представлений. Але дещо про нього ми вже знаємо. Зокрема, відомо, що він буде оснащений кольоровим і сенсорним AMOLED-дисплеєм з діагоналлю в 1,3 дюйма. За підключення до смартфонів буде відповідати інноваційний модуль Bluetooth 5.2 LE. Нова батарея дозволить фітнес-браслету тримати заряд не менше двох тижнів.

Серед нових достоїнств Xiaomi Mi Band 6 також буде спеціальний барометричний альтиметр. Він зможе визначати висоту, на яку протягом того чи іншого проміжку часу зміг піднятися його користувач. Також трекер буде стежити за оксигенацією крові – насиченням киснем. Нарешті, він буде оснащений функціональним голосовим помічником Amazon Alexa – це додатково розширить його і без того величезні можливості.

На даний момент китайська компанія-виробник Xiaomi ще не представила своє нове дітище на суд широкої публіки, але цього залишилося недовго чекати. Згідно інсайдерської інформації, анонс повинен відбутися найближчим часом – в травні або червні поточного року. Вартість нового фітнес-трекера від Xiaomi складе близько ста дев’яноста дев’яти китайських юанів, тобто на українському ринку він буде коштувати близько восьмисот п’ятдесяти гривень.

Думаємо, що новий фітнес-пристрій стане справжнім хітом продажів у всьому світі, включаючи, звичайно, і нашу країну. Адже в умовах пандемії здоровий спосіб життя актуальний, як ніколи, а саме на людей, які стежать за своїм здоров’ям, і розраховані дані пристрої.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button