Vodafone

Під “наглядом”: Vodafone дозволив стежити за пересуванням абонентів

Серед послуг, які надає Vodafone, є така, яка дозволяє вам стежити за пересуванням і місцезнаходженням інших абонентів мобільного оператора. Вона може бути дуже корисною, якщо ви переживаєте, припустимо, за своїх дітей або літніх батьків. Називається вона «ЗнайДе». Перші п’ять днів ви, до речі, можете користуватися нею повністю безкоштовно.

Як підключити послугу і керувати нею?

Для підключення послуги відправте СМС-повідомлення на короткий номер 7005. Текст СМС має виглядати наступним чином: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0951234567 Дочка. В імені для ідентифікації можна використовувати такі символи:

  • Букви кириличного і латинського алфавітів,
  • Знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка»
  • Цифри від 0 до 9.

Після цього абонент, чий номер ви вказали, отримає повідомлення від мобільного оператора з пропозицією дозволити відстежувати його або ж відхилити запит. Для того, щоб дозволити, він повинен відправити на короткий номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ.

Надалі використовувати послугу досить просто. Якщо ви хочете визначити місце розташування абонента, то вам потрібно відправити повідомлення з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я> на номер 7005. Наприклад: ПОШУК Дочка або ПОШУК 0951234567. Можна також отримати доступ до веб-версії даної послуги, якщо відправити порожнє SMS на номер 7006. Ви отримаєте пін-код для завершення реєстрації.

Перші п’ять днів користування послугою безкоштовні. Надалі вартість одного запиту складе 25 копійок. Ви можете підключити різні тарифні плани: виберіть той, який підходить саме вам. Ціни ви можете подивитися на офіційному сайті компанії Vodafone. Пам’ятайте, що невикористані запити зникають, коли закінчується термін дії пакету послуг. Не забувайте також, що саме по собі перше повідомлення на номер 7005 коштує три гривні.

Послуга працює на основі визначення, де знаходиться абонент в мережі 2G \ 3G (в мережі 4G «ЗнайДе» поки що недоступна). У центрі міста ви зможете визначити місце розташування людини з точністю до 300-400 метрів, на околицях – в межах кілометра, в сільській місцевості – кілька кілометрів. У тому випадку, якщо людина, яку ви шукаєте, знаходиться на шосе, то повідомлення, яке вам прийде, буде містити назву населеного пункту, найближчого до його місця перебування.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button