ПриватБанк вирішив допомогти купити автомобіль мільйонам українців

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

ПриватБанк вирішив допомогти українцям обзавестися автомобілем. Тепер мільйони жителів нашої країни, які раніше вважали, що власна машина їм не по кишені, зможуть нарешті отримати свою власну техніку, і назавжди забути про необхідність їздити на громадському транспорті. Це особливо актуально з урахуванням пандемії COVID-19.


Умови, на яких можна обзавестися машиною

Нещодавно ПриватБанк запустив в нашій країні свою нову соціальну програму, яка повинна допомогти українцям отримати автомобіль будь-якої марки в рамках доступного автокредитування. Згідно з інформацією від самого банку, тепер можна отримати кредит на покупку потрібного вам авто терміном на сім років, а заплатити як перший внесок за все двадцять відсотків від його вартості.

Часто «проблемним місцем», традиційним підводним каменем, в аналогічних програмах доступного кредиту стає процентна ставка. Тут, втім, такого підступу для українців немає. Процентна ставка по даній новій програмі ПриватБанку доступна становитиме смішну суму, всього лише від 0,01% до 8,9% річних.

Як повідомив Дмитро Мусієнко, керівник відділу роздрібного бізнесу ПриватБанку, нова програма автокредитування буде запущена вже зовсім скоро – як тільки на автомобільному ринку почнеться новий активний сезон. Завдяки їй новинки світового автопрому стануть доступними більшості працюючих жителів нашої країни. При цьому програма відрізняється від програми фінансового лізингу, яка діяла в банку раніше. В першу чергу, відмінність в тому, що клієнт стає власником новенького автомобіля відразу ж, як тільки він оформить кредит.

Ви можете оформити доступний кредит на авто в ПриватБанку за три хвилини, це питання двох кліків і заповнення декількох текстових полів на спеціальній сторінці офіційного сайту Приватбанку за посиланням https://privatbank.ua/ru/kredity/kredit-na-avto. Можна оформити його і по-старому, в автосалоні або ж будь-якому відділенні банку. Керувати своїм кредитом і погашати платежі можна онлайн через звичне всім додаток Приват24.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей