Softnews

Секретні налаштування: відключення якого додатку збереже заряд акумулятора вашого смартфону

Якщо ви заряджаєте смартфон кілька разів на день і останнім часом стали буквально «прив’язані» до розетки, причин цьому може бути декілька. Одна з них – програми, що вимагають великої кількості ресурсів від телефону. Деякі з цих додатків можуть працювати у фоновому режимі, непомітно споживаючи заряд вашої батареї. Серед них можуть бути як користувальницькі додатки, які можна з легкістю самостійно відключити або видалити, так і деякі службові функції, приховані від очей простого користувача. У цій статті розповімо як відключити одну з таких служб.

Сьогодні мова піде про «Адаптивні повідомлення». Цей додаток отримує доступ до повідомлень користувача, аналізуючи його поведінку в додатках, і на основі переваг сортує повідомлення в шторці, показуючи найбільш важливі з них в першу чергу.

Безсумнівно, він може виявитися для вас корисним, якщо щодня ви одержуєте велику кількість повідомлень, а також хочете, щоб система сортувала і показувала вам першими найбільш важливі з них.

Але якщо для вас не має великого значення яке з повідомлень виявиться в шторці вище за інших, то цю функцію можна відключити. Тим більше що додаток постійно працює у фоновому режимі і неминуче витрачає ресурс акумулятора, а значить, після його відключення можна щодня додатково економити кілька відсотків заряду.

Крім того, в разі відключення, одним додатком, який збирає особисту інформацію, в вашому телефоні стане менше. Про це система відкрито попереджає вас після активації даної функції Android.

«Адаптивні повідомлення» можуть керувати повідомленнями з додатків і блокувати деякі з них на свій розсуд. Наприклад, буває, що ви чекаєте важливе повідомлення в одному з месенджерів, а сповіщення в шторці не з’являється навіть після того, як повідомлення надійшло, оскільки дана служба порахувала його менш пріоритетним.

У підсумку, вам доводиться заходити в додаток і перевіряти повідомлення вручну. Тому, якщо у вас є проблеми з відображенням повідомлень, відключення цієї функції також може виявитися досить корисним.

Отже, які переваги ми отримуємо після відключення Android Adaptive Notifications:

  • економія витрат акумулятора;
  • заборона на збір даних на основі наших дій;
  • рішення проблем з відображенням важливих повідомлень.

Найшвидший спосіб відключити службу «Адаптивні повідомлення»

Перейдіть в «Налаштування» і в рядку пошуку введіть слово «Повідомлення», перегорніть трохи вниз і виберіть серед знайдених функцій «Адаптивні повідомлення», а потім відключіть службу Android Adaptive Notifications, встановивши перемикач на «Ні».

 

Стандартний шлях до програми:

  • налаштування;
  • додатки;
  • опції;

 

  • особливі права доступу;
  • адаптивні повідомлення;
  • відключити Android Adaptive Notifications (встановити перемикач на «Ні»).

Висновок

Безсумнівно, відключивши цю функцію, не варто очікувати істотного зниження витрати енергії вашої батареї. Швидше за все, ви помітите лише невеликі зміни в кращу сторону і, якщо у вас є проблеми з швидким розрядом, то напевно на те є і більш серйозні причини. Але, з іншого боку, якщо ви не маєте потреби в додатковому аналізі ваших дій в додатках з боку системи, а на роботу пристрою це більше ніяк не вплине, то відключення даної функції не буде зайвим.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button