Vodafone

Vodafone запустив послугу, яка дуже сподобалася українцям

Оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” запустив нову послугу, яка дуже сподобалася всім українцям – по крайній мірі тим, хто хоче дбати про своє здоров’я, але при цьому не бажає вистоювати довгі черги в лікарнях.


Телемедицина для всіх

Нова послуга отримала назву «Здорро», оператор розробив її спільно з телемедичною компанією Botkin.pro. Програма дозволяє вам отримати консультації будь-якого лікаря на ваш вибір з більш ніж трьохсот спеціальностей. Можна шукати лікарів за прізвищем, ім’ям та по батькові, а також по рейтингу – серед них багато практикуючих кандидатів і докторів медичних наук. Відмінна можливість отримати консультацію провідного фахівця без необхідності їхати в велике місто!

Можливістю особистої консультації у лікаря функціонал програми не вичерпується. Ви можете, наприклад, також проконсультуватися у фахівця з суміжної спеціальності, скористатися особистим кабінетом, де будуть збережені всі ваші звернення і консультації. Всі дані, що стосуються пацієнтів та лікарів, надійно захищені за найвищими стандартами кібербезпеки.

Послуга дуже хороша вже зараз, але очікується ще більше розширення функціоналу. Зокрема, планується включити в мережу ряд онлайн-аптек і лабораторій, а також підключити чат-бота з елементами штучного інтелекту. Ви зможете моніторити стан свого здоров’я особисто і в міру необхідності – звертатися до лікарів. Всі дані, які будуть отримані протягом перших кількох місяців роботи клініки, складуть пакетні пропозиції, в які будуть входити всі найбільш затребувані послуги.

Пандемія викликала неймовірний сплеск інтересу до телемедицини. У минулому році на платформі Вotkin.pro було проведено понад тридцять тисяч онлайнових консультацій, в порівнянні з минулим роком кількість лікарів зросла на 174%. Співпраця з великим мобільним оператором дозволить надати компанії ще більший імпульс розвитку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button