Огляди

Огляд навушників OnePlus Buds Z— відмінний вибір за 40 доларів

Справжні добротні бездротові навушники дешевшають на очах. Звичайно, ви можете віддати кілька тисяч гривень, щоб отримати такі новомодні функції, як, наприклад, система активного шумопоглинання (ANC), але для того, щоб насолоджуватись достойним звуком вам не потрібно спустошувати свій гаманець. Перші справжні бездротові навушники від OnePlus, лаконічно названі Buds, мали відмінну ціну – 80 доларів США. З навушниками OnePlus Buds Z компанія пішла ще далі: всього за 40 доларів ви отримаєте все необхідне, можливо, окрім гламурного лоску.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розмір динаміка 10 мм
З’єднання Bluetooth 5.0
Тип кабелю для зарядки USB-C
Ємність акумулятора До 5 годин звучання, 40 мАг в одному навушнику, 450 мАг в кейсі
Кодеки SBC, AAC
Захист від вологи IP55
Ціна 40 доларів США

 

OnePlus Buds Z

СИЛЬНІ СТОРОНИ

Звук Досить хороший. Відчутний бас.
Ціна П’ятдесят доларів за достойні навушники – це дуже вигідно.
Швидке підключення Відкрийте кейс біля розблокованого телефона, і навушники миттєво підключаться.

СЛАБКІ СТОРОНИ

Час роботи акумулятора Чотири-п’ять годин від одного заряду – це досить мало.
Керування На даний момент доступні всього дві дії, які можна запрограмувати.
Програма-компаньйон Не можна змінювати настройки еквалайзера.

 

Зовнішній вигляд, апаратні характеристики, комплектація

Навушники OnePlus Buds Z отримали такий же форм фактор, як і перша версія OnePlus Buds, з ніжками знизу в стилі AirPods. Але в той час як у Buds були кілька універсальних твердих пластикових амбушюр, Buds Z комплектуються кількома силіконовими амбушюрами різних розмірів, які значно зручніше сидять у вусі та краще ізолюють звук.

OnePlus Buds Z

Набір силіконових амбушюр зробить користування комфортнішим, багатьом слухачам вони стануть до вподоби, оскільки навушники з пластиковими наконечниками багато в кого випадають з вух. Їх кейс за формою нагадує пігулку і подібний до того, який йде з Galaxy Buds, але трохи довший. В кейсі навушники лежать досить незручно, доводиться виконувати незграбні дії руками коли їх дістаєш, або кладеш назад.

OnePlus Buds Z

Крім того, кейс дуже легкий і зроблений з блискучого пластику, що створює враження дешевизни (але будьмо відвертими, навушники справді дешеві). Більш стильно виглядає напівглянцевий кейс попередньої версії Buds, подібний до того, який є у Pixel Buds. OnePlus Buds Z бувають білого кольору, або з кумедним дизайнерським малюнком.

В коробці ви знайдете навушники, зарядний кейс, два додаткові набори амбушюр і короткий USB кабель Type-A на Type-C.

OnePlus Buds Z

Якість звуку, функції і час роботи акумулятора

Buds Z видають досить якісний звук, беручи до уваги, що це – бюджетна модель. Відчувається компресія високих частот, але такі маленькі навушники при надмірному навантаженні могли б видавати низькорівневий шум. Вони підійдуть для щоденного прослуховування контенту без особливих вимог до якості, як і будь-які інші Bluetooth навушники. Якщо вам подобається більш нейтральний звук, готуйтесь до гіршого: в програмі-компаньйоні HeyMelody ви зможете налаштувати тільки керування навушниками.

До речі, керування тут далеко не досконале. За замовчуванням, єдина річ, яку можна зробити без телефона – це пропустити композицію подвійним дотиком на будь-якому з навушників. За допомогою програми HeyMelody, ви можете налаштувати дії, які виконуватиме подвійний дотик на кожному з навушників з можливістю комбінації одночасно до двох дій: відтворення/пауза, наступний/попередній трек або виклик Google Assistant. До речі, про програму-компаньйон HeyMelody не зазначено ні на коробці Buds Z, ні в інструкції зі швидкого запуску: її доведеться шукати в Google. Ось і всі можливості керування. Один короткий, або довгий дотик запрограмувати не можна: без телефона ви не зможете змінювати гучність прослуховування. Здається дивним обмежити керування навушниками виключно подвійними дотиками, але навряд чи ця особливість пов’язана з ціною Buds Z. З іншого боку: хоч ви і не можете підключитися до кількох пристроїв одночасно, зате за допомогою довгого дотику ви можете переключатись між двома спареними пристроями так само, як і на оригінальних Buds.

Кожен навушник можна використовувати окремо – це досить поширена функція серед бездротових навушників, але її не часто зустрінеш в такому ціновому сегменті. Крім того, Buds Z мають ємнісне розпізнавання свого положення і автоматично призупиняють відтворення, якщо навушник вийнятий з вуха. Також навушники забезпечують швидке з’єднання з пристроями: для налаштування достатньо просто відкрити футляр біля розблокованого телефону Android з останніх моделей.

Час роботи акумулятора бажає кращого, оскільки навушники можна використовувати близько чотирьох-п’яти годин за один заряд. За 40 доларів на цей мінус можна закрити очі, зважаючи на те, що заряду кейса вистачить на додаткових 15 годин прослуховування. За інформацією від OnePlus, підключення повністю розрядженого кейса до зарядки на 15 хвилин забезпечить вам дві години відтворення. Нікого, мабуть, не здивує, що тут нема бездротової зарядки, оскільки в більш дорогій моделі OnePlus Buds її теж нема.

Чи варто їх купити?

Так, якщо ваш бюджет складає приблизно 40 доларів США. У OnePlus Buds Z є кілька прикрих мінусів, але їх ціна вдвічі нижча від ціни деяких більш популярних бездротових навушників. Тим більше, вони на 30 доларів дешевші за першу версію OnePlus Buds, і, хоч ці навушники й не напхані модними прибамбасами, Buds Z мають досить пристойний звук і більш комфортні для вуха слухача.

OnePlus Buds Z

Тут нема системи активного шумопоглинання (ANC), бездротової зарядки, підтримки aptX кодека, але всі ці функції і не належать до бюджетних. Найбільшим розчаруванням у Buds Z є, мабуть, їх погано оптимізована настройка керування, але якщо вам достатньо двох-трьох дій без використання телефону (третя дія – це автоматична пауза при вийманні навушника з вуха), OnePlus Buds Z можна вважати чудовою парою справжніх бездротових навушників початкового рівня.

Їх варто купити, якщо:

  • Ваш бюджет близько 40 доларів США, вам потрібні навушники з хорошим звуком і вас не цікавлять деталі. Зараз на продукт навіть діє знижка на Аліекспресс.
  • Тверді пластикові амбушюри OnePlus Buds вам не підходять.

Купувати не варто, якщо:

  • Для вас важливий довготривалий автономний час роботи.
  • Вам потрібні такі новомодні функції, як бездротова зарядка чи система активного шумопоглинання (ANC).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button