Hardnews

Redmi Note 10 підійде тільки обережним користувачам: тест на міцність провалено

Телефони лінійки Redmi Note від Xiaomi багато хто вважає еталонними по співвідношенню ціни і якості. Дійсно, вони завжди оснащені актуальним залізом, крутими екранами та іншими важливими для рядового користувача фішками. На папері «Ноути» часто виглядають краще найближчих конкурентів, але не потрібно бути генієм, щоб припустити, що десь китайцям все таки доводиться економити.

Новенький Redmi Note 10, наприклад, отримав яскравий 6.43-дюймовий Super AMOLED екран з острівною фронталкою, процесор Snapdragon 678, стереодинаміки, квадрокамеру і ще багато чого цікавого. Однак, як виявилося, у моделі є один серйозний мінус – міцність пластикового корпусу.

Redmi Note 10

Redmi Note 10 вже у всю продається в Індії, де один з місцевих блогерів вирішив в стилі популярного колеги JerryRigEverything провести новинці виснажливий краш-тест.

Спершу пристрою треба було пережити 5-хвилинне занурення під воду. На подив, не дивлячись на відсутність захисту IP68 (заявлено тільки IP53 – стійкість до бризок), апарат з цим завданням впорався і спокійно включився після «купання».

Наступний тест – на міцність покриття. Як виявилося, подряпати пристрій простіше простого. Пара рухів ножем по рамці і фарба повністю стирається, оголюючи полікарбонат, з якого Redmi Note 10 виготовлений. Аналогічним чином ситуація склалася, коли почали дряпати спинку і блок камери.

Комічний момент стався, коли блогер спробував перевірити покриття кнопки гучності – вона просто відлетіла, настільки слабо елемент закріплений. А ось бічний дактилоскоп вистояв – сканер продовжив коректно розпізнавати відбиток навіть після того, як по ньому старанно попрацювали ножем.

Екран, захищений склом Gorilla Glass 3, покрився подряпинами тільки при максимальному ступені впливу гострим металевим предметом. Виходить, що випадково вам навряд чи вдасться сильно подряпати дисплей, навіть якщо носити смарт в одній кишені з ключами.

Тест падіннями смартфон проходив добре, поки його не кинули дисплеєм плазом з висоти приблизно 1.8 метра. Після цього екраном вирубався і на ньому з’явилися зелені смуги.

Наостанок індійський блогер перевірив міцність корпусу Redmi Note 10, спробувавши зігнути його руками. На його подив, гаджет практично моментально лопнув.

По всій видимості, Xiaomi заощадила на товщині задньої кришки, оскільки багато пластикових смартів від Samsung (корейці використовують фірмовий полікарбонат 3D Glasstic) в тестах того ж JerryRigEverything витримували куди більший тиск на вигин. А в тесті індуса видно, як хисткий корпус буквально відшаровується від більш міцного скла спереду.

За підсумком можна зробити висновок, що Redmi Note 10 явно не блищить своєю міцністю. Навряд чи хтось із користувачів буде піддавати апарат таким випробуванням в реальному житті, але носити в задній кишені телефон слід обережно, оскільки неакуратне приземлення на п’яту точку він може не пережити.

Нижче докладаємо відео з випробуваннями Редміка.

А тут індус тестує Redmi Note 10 Pro – з ним така ж історія.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button