VodafoneКиївстар

Vodafone vs Київстар: порівняння найдешевших тарифів

Раніше тарифні плани Vodafone були дешевшими, ніж у Київстар, але при цьому послуг у Київстар було трохи більше. Сьогодні два найбільші оператори в нашій країні пропонують тарифні плани за приблизно однією ціною – близько трьох гривень в день. Давайте подивимося, яка пропозиція буде краще!

Де ви отримуєте більше послуг?

Найбільш дешевий тарифний план від Vodafone називається Vodafone SuperNet Turbo. Місячна абонентська плата в ньому становить сто гривень, тобто всього ви платите близько трьох гривень і тридцяти копійок в день. За цю вартість, рівносильну середній ціні соціального тарифного плану, ви отримуєте цілком непоганий пакет послуг, що, в принципі, для дешевих тарифних планів не характерно. В першу чергу, в даний тарифний план входить значний пакет інтернету – двадцять гігабайтів. Що стосується розмов, то на всі мобільні номери по Україні ви отримаєте сімсот хвилин. Також надається послуга Vodafone Video Pass, яка порадує тих, хто дивиться багато різного відео-контенту на своєму смартфоні. В рамках даної послуги ви отримуєте безкоштовне користування такими популярними сервісами, як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.

Нарешті, якщо вам не вистачає семисот хвилин, і ви витратите їх усі, то можна додатково підключити ще цілих півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов». Підключити цей тарифний план, втім, можна далеко не скрізь.

Що стосується «Київстар», то він за аналогічну ціну пропонує тарифний план «Смачний». Правда, в перерахунку на дні він виходить трохи дорожче, тому що ви оплачуєте послуги не на тридцять днів, а на двадцять вісім (так званий операторський місяць). Таким чином, виходить вартість в три гривні і п’ятдесят сім копійок.

Що ж ви будете отримувати в рамках даного тарифного плану? Пакет інтернету приблизно рівнозначний, ви також отримаєте двадцять гігабайтів. Ви також маєте право на безлімітні розмови всередині мережі оператора і триста хвилин дзвінків на інших операторів по Україні, а також за кордон.

Головною проблемою обох тарифних планів є те, що вони регіональні, тобто доступні не на всій території нашої країни. Також неважко помітити, що в них відрізняється кількість дзвінків, а також наявність додаткових акцій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button