Як відв’язати банківську карту якщо забули логін, пароль або навіть сайт де вона була прив’язана

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Зараз багато різної цифрової інформації продається через підписку. Наприклад, для перегляду ТБ каналів або фільмів досить прив’язати банківську карту і платити абонентську плату за доступ до сайту або сервісу.


Безсумнівно це зручно, але є один істотний мінус – абонентська плата буде списуватися без вашого відома і інколи списання відбувається в найбільш невідповідний момент, коли розраховуєш на цю суму на карті, а вона вже списалася.

А що робити, якщо забув логін / пароль або навіть сайт де була прив’язана карта?

Якщо забули дані авторизації, але пам’ятайте на якому сайті була прив’язана карта, а увійти в кабінет неможливо (відновити пароль не вдалося), то потрібно звернутися в службу підтримки сайту з описом ситуації, останніми цифрами банківської карти, ім’ям власника, а також описати останні дії в обліковому записі.

У 90% випадків служба підтримки йде назустріч і скасовує підписку, якщо переконається що ви дійсно власник карти.

ПриватБанк

Але іноді, навіть якщо є логін і пароль, то відв’язати карту неможливо.

Тут є маркетингова хитрість – кнопка відв’язування карти захована в надрах особистого кабінету (щоб клієнти не відписувались) або ж відписка можлива тільки за допомогою створення запиту в службу підтримки сервісу.

Пам’ятайте! Навіть якщо ви взагалі не користуєтеся сервісом, то абонентська плата буде все одно зніматися раз на місяць!

Що робити, якщо ви забули на якому сайті була підписка?

Так, і таке теж буває.

Одного разу нам потрібно було скачати фільм. Часу особливо не було, щоб його десь шукати, та й потрібна була якість. На одному з сайтів знайшли цей фільм, але щоб завантажити його природно потрібна була підписка.

Так вийшло, що пізніше просто забули адресу сайту, де була зроблена підписка і як навмисне пошта від сайту потрапила в спам і пропала.

За допомогою інтернет-банку знайшли сервіс, на який була підписка. За назвою вбили в пошуковик і знайшли цей сайт, хоча очевидно він не був зазначений (була абревіатура). Робиться це в банківській виписці або ж в історії операцій по карті.

Приватбанк або Monobank

Якщо ж сайт, на якому була зроблена підписка знайти не вдається, то на жаль спосіб скасувати підписку тільки один – перевипустити карту. Адже ця інформація більше ніде не фіксується, за фактом, ви просто передали дані своєї картки на довірене зберігання і списання грошових коштів.

Після перевипуску у неї зміниться CVV код (або навіть номер) і ніхто більше не зможе списувати гроші зі старою картки. Рекомендуємо для будь-яких підписок використовувати віртуальну банківську карту. Отримати її можна через свій онлайн-банк або за допомогою інтернет-гаманців. І в момент потреби можна переводити на неї гроші з основної картки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина різкого подорожчання інтернету в Україні

Інтернет в нашій країні може різко подорожчати, прогнозує Олександр Федієнко, глава комітету цифрової і смарт-інфраструктури Верховної Ради України. Якою...

Більше схожих статей