Статті

Названо кращі смартфони бренду Nokia до 4000 гривень

Фінська компанія Nokia є одним з першопрохідців ринку. Незважаючи на те, що зараз у неї справи йдуть не кращим чином, в її асортименті все ж є кілька добротних рішень. При чому деякі з них досить доступні. Детальніше про них дізнаєтеся, коли прочитаєте нашу статтю, в якій зібрані бюджетні смартфони Nokia.

№5 – Nokia C1 Plus

Nokia C1 Plus
Nokia C1 Plus

Nokia C1 Plus – смартфон для тих, кому треба, щоб з мобільного гаджета можна було лише дзвонити і виходити інтернет для перевірки пошти. У всіх інших режимах експлуатації дуету процесора Spreadtrum SC9832E і 1 ГБ оперативної пам’яті помітно не вистачає. З урахуванням ціни тут непоганий 5.45-дюймовий екран, який не спотворюється при погляді під кутом, як в інших бюджетників.

№4 – Nokia 1.3

Nokia 1.3
Nokia 1.3

Доступний мобільник, який підійде невибагливим користувачам. Він добре лежить в одній руці за рахунок мініатюрних габаритів (147.3 × 71.2 × 9.4 мм) і неслизького матового покриття спинки. 5.71-дюймовий екран цілком підходить для інтернету і месенджерів, а батареї ємністю 3000 мАг, судячи з відгуків, вистачає на день автономної роботи. Відзначимо і дизайн з каплевидним вирізом – куди краще масивних відступів в Nokia C1 Plus. Основним мінусом можна назвати дуже вже слабку начинку – Snapdragon 215 + 1 ГБ, тому працює гаджет повільно навіть з Android GO.

№3 – Nokia 2.4

Nokia 2.4

Nokia 2.4 вже цікавіше попередніх двох моделей. Тут і екран крупніше – 6.5 дюймів і залізо сучасніше – Helio P22 + 3 ГБ ОЗУ. Як підсумок – більше інформації на дисплеї, та й гальмування не так відчутні. Відзначимо і акумулятор ємністю 4500 мАг, якого з урахуванням HD + екрану цілком вистачає на день-два автономної роботи, в залежності від інтенсивності експлуатації.

№2 – Nokia 3.4

Nokia 3.4
Nokia 3.4

Nokia 3.4 виглядає стильно за рахунок акуратного вирізу під фронталку в лівому верхньому кутку. Ще б напис Nokia на нижньому відступі очі не муляв – взагалі ціни б апарату не було б. Основною фішкою моделі є наявність модуля NFC – рідко зустрічається в цьому сегменті. Так само у нього непоганий по калібруванню 6.4-дюймовий дисплей, процесор Snapdragon 460, що працює стабільніше конкурентів від MediaTek і батарея на 4000 мАг з підтримкою 10-ватної швидкої зарядки.

№1 – Nokia 5.3

Nokia 5.3
Nokia 5.3

Ще один симпатичний смартфон Nokia – особливо круто виглядає задня панель з круглим блоком основної камери. Процесор тут куди могутніше, ніж у інших представників топу – Snapdragon 665. З таким чіпсетом можна і в сучасні іграшки пограти. Ще одна особливість пристрою – квадрокамера з ультраширіком в ролі додаткового датчика. Правда, якість знімків залишає бажати кращого через низьку роздільну здатність 5 МП. Зате тут є NFC, а для підключення адаптера до батареї на 4000 мАг використовується Type-C.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button