Vodafone запустив послугу, яка повинна врятувати смартфони українців

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Vodafone запустив важливу послугу, яку необхідно підключити всім абонентам, які переживають за свій телефон. Вона називається Radar.Smart, і дозволяє вам «застрахувати» смартфон на випадок втрати.


Як захистити свій телефон від втрати

Додаток від мобільного оператора включає в себе кілька корисних функцій. Зокрема, віддалене блокування загубленого телефону. Зателефонувавши в колл-центр за номером 0 800 406 911 або ж скориставшись функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою, ви заблокуєте смартфон. Якщо ви знайдете такий телефон, то можете зателефонувати за тим же номером, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику. За це ви навіть можете отримати винагороду до чотирьохсот гривень!

Всього в додатку є кілька тарифних планів. Ось вони:

Як бачимо, у всіх пакетах передбачені сервіси геолокації, дистанційного блокування, видалення даних, фотозахвата і звукового сигналу. Також вам завжди доступна підтримка в режимі 24/7. Для активації послуги скачайте додаток, запустіть його, виберіть і оплатіть тарифний план. Компенсація виплачується в разі, якщо ви не отримали свій телефон назад протягом двох тижнів.

Як ми писали раніше, у Vodafone доступний новий тарифний план Vodafone SuperNet Turbo, в якому ви отримаєте двадцять гігабайтів мобільного інтернету, сімсот хвилин дзвінків на номери будь-яких операторів, а також послугу Vodafone Video Pass. Абонентська плата становить сто гривень на місяць, тобто всього лише три гривні і тридцять копійок в день. Особливі умови даного тарифу діють не на всій території України: дізнатися повний список регіонів нашої країни, де ви можете підключити цей тарифний план, ви можете на сайті мобільного оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей