Два смартфона Samsung критично подешевшали

Зараз на головній

Компанія Samsung вирішила провести ревізію своїх смартфонів, в результаті якої ціна на дві «культові» моделі впала до рекордних позначок. Йдеться про телефони Samsung Galaxy Note 20 Ultra і Samsung Galaxy Note 20, їх можна придбати за трохи менше ніж наполовину зменшену вартість.


Варто зауважити, що ці торішні гаджети зовсім не є застарілими. Навпаки, навіть базова версія Samsung Galaxy Note 20 має 128 гігабайт пам’яті на борту, до того ж відрізняється якісним процесором і графічною картою. Його зараз можна придбати за 599 доларів – тобто здешевлення склало 40%. Далеко не всі інтернет-магазини беруть участь в акції, однак девайс можна придбати за зазначену суму в магазині Woot!, дочірньому підприємстві фірми-гіганта «Амазон». Що стосується Samsung Galaxy Note20 Ultra, який відрізняється від свого побратима збільшеним модулем пам’яті, продається за 799 доларів, тобто від його стандартної вартості було відібрано 500 доларів.

На даний момент невідомо, скільки часу триватиме акція, проте придбати телефони можна тільки в сірому (класичному) кольорі. «Ультра» версію ви можете придбати у бронзовому відтінку корпусу. Також ця послуга не була надана операторами, так як ніяких прив’язок до додаткових послуг зв’язку, обов’язковим пакетам, немає. Причини запуску акції в Samsung не називають, однак можна припустити, що на складах компанії «завалялася» велика партія телефонів в сірому і бронзовому кольорах, яку не вдалося реалізувати за звичайний ціною.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей