OLX і Монобанк: українку розвели на $ 3000

Зараз на головній

Нещодавно надійшло повідомлення про черговий випадок «розводу» на велику суму. Українка втратила близько трьох тисяч доларів через підступи шахраїв, які знайшли її на OLX і представилися співробітниками Monobank.


Історія шахрайства на OLX

Все почалося з того, що українка розмістила на популярному сайті OLX оголошення про продаж парфумів та зажадала передоплату. Незабаром їй написав чоловік, який представився покупцем. Він прислав посилання, нібито призначене для отримання грошей. Жінка перейшла по ньому, незважаючи на те, що такі речі взагалі-то вкрай не рекомендуються. При цьому шахраї не списали гроші з її карти. У них була інша ідея.

Вони подзвонили жінці і представилися співробітниками служби безпеки monobank. “Служба безпеки” повідомила, що на її рахунку нібито відбувається підозріла активність. Жінка втратила пильність, забувши про те, що це дуже популярна шахрайська схема.

Згідно зі словами «співробітника служби безпеки», картка була заблокована в зв’язку з тим, що її було необхідно перевипустити. Щоб зберегти гроші – близько трьох тисяч доларів – їх потрібно було перевести на нову картку. Таким чином, жертва відправила шахраям дев’яносто чотири тисячі гривень з нібито «заблокованої» карти в телефонному режимі. Після цього вона почала чекати, коли нова карта з грошима з’явиться в її мобільному додатку. Зрозуміло, цього не сталося. Жертву просто змусили відправити гроші на рахунок в іншому банку, що належить шахраям.

На даний момент ведеться слідство за фактом цього фінансового злочину. Правоохоронці в даний момент намагаються з’ясувати, куди були відправлені викрадені гроші. Шахраїв, звичайно, покарають, але гроші українці навряд чи повернуть – швидше за все, їх давно вже «відмили» і витратили.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей