Абоненти Київстар отримають частину грошей, які вони витратили на зв’язок

Зараз на головній

Мобільний оператор «Київстар» заохочує своїх абонентів користуватися додатком «Мій Київстар» та картками системи Visa, повертаючи частину грошей, які витратять на мобільний зв’язок.


Що потрібно для того, щоб отримати кешбек?

Поповнюючи мобільний рахунок за допомогою програми «Мій Київстар» картками системи Visa, ви можете отримати до тридцяти бонусів на рахунок. Кожен бонус еквівалентний одній гривні.

Що ж вам потрібно, щоб отримати кешбек? Достатньо виконати найпростіший алгоритм дій:

  • Відкрийте «Мій Київстар», виберіть у меню пункт «Поповнити».
  • Виберіть збережену карту системи Visa, або введіть її номер і переконайтеся, що ви поставили галочку в пункті «Зберегти картку».
  • Поповніть рахунок на суму не менше ста гривень.
  • Протягом семи днів вам на рахунок буде нараховано кешбек в 30 бонусів.

Протягом місяця після нарахування бонусу ви можете використовувати його в якості плати за тарифний план, дзвінки, СМС-повідомлення і мобільний інтернет, якщо є абонентом передоплати, або тільки дзвінки та SMS для контрактних абонентів. Відзначимо, що для оплати послуг в першу чергу використовується саме бонусний рахунок.

Відзначимо, що пропозиція обмежена бюджетом промокампанії, і кешбек ви отримаєте тільки один раз. У разі, якщо ви використовували інші платіжні сервіси, наприклад, Apple Pay або Google Pay, або ж карту Mastercard, він отриманий не буде.

Також у Київстар є інша акція, також пов’язана з кешбеком. Для того, щоб взяти участь в ній, вам необхідно придбати мобільний телефон в одному з акційних магазинів, їх список ви можете знайти на офіційному сайті мобільного оператора. Коли ви підключите акцію, з вашого мобільного рахунку буде знято шість гривень, а кешбек буде зарахований на бонусний рахунок. Його розмір буде складати десять відсотків від вартості телефону.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей