5 альтернативних шторок повідомлень для Android, які ви даремно не використовуєте

Зараз на головній

Операційна система Android пропонує безліч можливостей для кастомізації, і встановлення альтернативної шторки повідомлень – одна з них. Звичайно, вони працюють не так ідеально, як рідна, а також вимагають певних дозволів для роботи – в кожній з представлених програм для початку вас попросять їх надати. Але, в будь-якому випадку, це відмінний варіант для тих, кого не влаштовує інтерфейс оболонки свого смартфона.


Power Shade – в стилі чистого Android

 

Безумовно, враховуючи, що на нашому ринку смартфонів зараз мало гідних пропозицій з чистим Android на борту, багато хто хоче перетворити оболонку свого Xiaomi або Realme, наблизивши її зовнішній вигляд до канонів дизайну Material. Power Shade дозволяє домогтися бажаного, замінюючи шторку повідомлень на копію такої з чистого Android.

У додатку можна налаштувати майже кожен елемент інтерфейсу: розмітку, кольори, повідомлення, вивести додаткову інформацію, включити запуск з краю екрану і так далі. Частина функцій платна, але і без цього надається величезна кількість можливостей. На жаль, при натисканні повідомлення відтворюється оригінальна анімація, мабуть, тому що її складно відтворити в окремому додатку (дана проблема є спільною для всіх встановлюваних шторок).

Bottom Quick Settings – створена для великих екранів

 

Цей додаток також імітує шторку повідомлень чистого Android, але тепер відображається знизу. Це зручно в тому випадку, якщо ваш смартфон занадто великий і через його габарити складно дотягнутися до верхньої частини дисплея. На жаль, на цей раз додаток імітує не останню версію Android. Втім, це не є значним недоліком, оскільки все одно відмінностей не так багато. Варто відзначити, що це єдина шторка повідомлень в цьому топі від іншого розробника.

Як і в Power Shade, тут присутні величезні можливості по частині кастомізації: можна налаштувати плитки, повзунки, кольори, стилі значків, розмітку, повідомлення, включити рядок стану знизу, а також задати параметри для індикатора. На жаль, включити повідомлення можна тільки після придбання повної версії програми, що є досить неприємним мінусом.

One Shade – підійде фанатам Samsung

 

Цей додаток (і всі наступні) випущено тим же розробником, що і Power Shade. Як зрозуміло з назви, ця шторка імітує інтерфейс One UI, оболонки від Samsung.

Оскільки розробник той самий, набір налаштувань приблизно однаковий: можна налаштувати розмітку, кольори, повідомлення, вивести додаткову інформацію, включити запуск з краю екрану, і так далі. Відповідно, деякі функції також є платними.

Mi Control Center – в стилі MIUI 12

Черговий додаток від розробника Power Shade, на цей раз імітує шторку оболонки MIUI 12. На вибір доступно два режими: старий (як в MIUI 11) і новий (нагадує шторку iOS).

Тут нас зустрічає вже звичний набір можливостей кастомізації, де також можна налаштувати розмітку, кольори, повідомлення, вивести додаткову інформацію, включити запуск з краю екрану, і так далі. І також за деякі функції потрібно буде заплатити.

Material Notification Shade – для любителів старого дизайну Android

На останньому місці розташовується шторка для любителів старого чорно-білого дизайну Android, який був у версії Oreo. Що примітно, тут реалізована можливість включення темної теми, чого не було в Android 8.

Оскільки додаток рідко оновлюється і було розроблено давно, інтерфейс налаштувань тут трохи менш зручний, хоча і пропонує все ті ж можливості, що і інші шторки від цього розробника, за єдиним винятком – з стандартного набору пропала можливість вивести додаткову інформацію поруч з іконками.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей