З яких причин може гальмувати інтернет і як вирішити цю проблему

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

До хорошого швидко звикаєш, тому коли у нас починає гальмувати інтернет ми починаємо нервувати, перезавантажувати роутер, комп’ютер і дзвонити провайдеру.


Ми підготував кілька причин через які може “тормозити” інтернет, а також поради як допомогти в цій ситуації.

Багато з’єднань

До одного роутера підключені телефони всієї сім’ї, два ноутбуки, комп’ютер. При активному використанні пристроїв швидкість природно буде ділитися між ними.

Також безліч з’єднань можуть створювати і додатки на комп’ютері: наприклад, ви щось качаєте або програма в цей момент оновлюється.

Якщо інтернет сильно гальмує на одному пристрої, а на іншому працює швидко і немає ніяких видимих ​​проблем, то рекомендуємо перевірити комп’ютер або смартфон на віруси.

Вихід із ситуації такий: переходити на більш дорогий тариф по швидкості.

Поганий сигнал Wi-Fi і стільникових мереж

За останній рік часто помічаємо, що в деяких кімнатах Wi-Fi ловить сигнал вже не так. Причина в тому, що з’явилося надто багато абонентів. Сусідні Wi-Fi точки, різні системи розумного будинку. Всі ці пристрої створюють перешкоди, які погіршують якість зв’язку.

У випадку з мобільним інтернетом тут крім як намагатися змінити місце розташування (або тип мережі з 4G на 3G і навпаки), порадити нічого не можемо.

Рішення проблеми: переходити на 5 гігагерцовий Wi-Fi роутер (якщо звичайно ваші пристрої його підтримують).

Занадто перевантажений пристрій

Багато хто помилково вважає, що у них гальмує інтернет. Але проблема не в інтернеті, а у самому браузері.

Сучасному браузеру потрібно дуже багато ресурсів на відображення веб-сторінок, якщо на них присутньо багато фото, відео та різного динамічно мінливого контенту (наприклад гра).

Також варто розуміти, що сучасний браузер на старому залізі не працюватиме швидко. В цьому випадку, бажано знайти і встановити старішу версію оглядача.

Рішення проблеми: частіше перезавантажувати пристрій, не відкривати багато вкладок, також впливає кількість запущених додатків.

Проблеми у провайдера і на магістралі

Буває таке, що частина сайтів може працювати повільно або не працювати зовсім. Це пов’язано з тим, що у провайдера теж можуть спостерігатися проблеми. Як правило, вони короткочасні.

Якщо внутрішні ресурси провайдера працюють швидко, а інші повільно, то можна зателефонувати провайдеру і уточнити інформацію. При великих збоях вам автовідповідач все детально розповість.

Також буває, що якийсь конкретний сайт працює повільно. Це пов’язано як і з проблемами на сервері, де розташований сайт, так і з проблемами на каналі до цього сервера.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей