Поклала 1500, а зарахували 500: термінал ПриватБанку “з’їв” 1000 гривень

Зараз на головній

В інтернеті з’явився негативний відгук від клієнта великого українського банку «ПриватБанк», а конкретніше – на некоректну роботу терміналу. Користувач заявив, що дана машина отримала 1500 гривень, а на карту надійшло тільки 500, 1000 ж безслідно зникла.


Свій негативний відгук з’явився на сайті Мінфіну. Постраждала докладно описала ситуацію – вона відвідала відділення банку, розташоване в місті Бориспіль, з метою перевести готівку на карту знайомого через термінал. Коли вона ввела в приймальне віконце 1500 гривень, то побачила на екрані, що зараховані лише 500 гривень, а тисяча не відобразилася в меню. Користувач, що стояв поруч, порадив не завершувати операцію, а зателефонувати на «гарячу лінію» банку, що дівчина і зробила. Оператор на іншому кінці лінії запропонував завершити операцію, запевнивши, що це просто візуальна помилка, яка ні на що не впливає. Однак після закінчення процедури з’ясувалося, що на потрібний рахунок зайшло всього 500 гривень, а повернення грошей на особисту картку клієнтки не сталося, хоча саме це і обіцяв оператор. Клієнтка ще кілька разів дзвонила на «гарячу лінію» з проханням зарахувати гроші назад, проте різні представники банку заявляли, що помилки не бачать, тому грошей дівчині чекати не варто.

приватбанк

У відповіді на коментар оператор «ПриватБанку» вибачився перед користувачем, заявивши, що тут немає навмисних дій з боку співробітників фінустанови, а є місце технічній помилці. Також він додав, що ситуація благополучно вирішилася і гроші були повернуті власниці.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Згідно опублікованих у виданні The Hollywood Reporter даних, технологічний гігант Amazon зніме найдорожчий серіал в історії. Мова про фентезі-серіал...

Більше схожих статей