Hardnews

Експерт назвав ознаки прослушки смартфона

Обговорення
Смартфон

Найголовніша ознака прослушки смартфона – його дивна, нетипова поведінка, розповів GSMinfo партнер компанії з розробки програмного забезпечення «Slaxico» Ігор Котар.


«Ознаками прослушки телефону можуть бути швидка розрядка акумулятора і перегрів гаджета. Якщо ви знайшли в списку програм ту, яку не встановлювали самі, – її краще видалити з тієї ж причини. Мимовільне включення і виключення апарату – теж ознака стеження », – пояснив експерт.

При цьому він уточнив, що дані проблеми в роботі телефону можуть вказувати в тому числі на роботу вірусу.

Як жити без Google. Повний огляд Huawei P40 Lite

Котар також назвав категорії людей, що займаються прослуховуванням. За його словами, більшість звичайних громадян не такі цікаві для спецслужб, як великі злочинці. Тому найчастіше стеження ведуть шахраї, близькі люди або конкуренти.

«Запобігти стеження допоможе зміна сім-карти, телефону, паролів і пошти, але тільки в разі, якщо прослуховуванням займаються шахраї. Їм потрібен час на те, щоб знайти новий договір жертви з оператором», – пояснив Котар і додав, що зміна телефону не допоможе в тому випадку, якщо його власника прослуховують родичі. Близькі люди легко отримають доступ до нового смартфону і заново непомітно встановлять шпигунське ПЗ, попередив експерт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia 10 – новий флагман компанії, про який не можна говорити

В минуле

Xiaomi Mi Watch Lite – або коли на Apple Watch не вистачає

В майбутнє

Також буде цікаво