Hardnews

Українцям пояснили функцію незрозумілого чорного датчика на китайських смартфонах

Багато користувачів помічають, що на продаваних смартфонах з Китаю присутній незрозумілий чорний датчик , якого немає на сучасних смартфонах Apple і Samsung. Це датчик інфрачервоного випромінювання (ІЧ). Подібні є на пультах управління побутовою технікою, наприклад, в телевізійному пульті.


“Плюсом” технології спілкування пристроїв через ІЧ-датчик, а не через систему Bluetooth, є можливість швидкого підключення пристроїв безпосередньо без використання систем взаємної реєстрації, яка завжди виникає при використанні Bluetooth.

“Однак таке підключення не завжди безпечне з точки зору збереження конфіденційності даних, оскільки простота підключення може бути причиною несанкціонованого доступу до смартфону в залежності від його налаштувань безпеки”, – вказують експерти.

Наявність такого датчика дозволяє використовувати ваш смартфон як пульт управління телевізором, освітленням в кімнаті і т.д.

Додатковий пульт для телевізора, в якому постійно потрібно міняти батарейки, було б зручно замінити смартфоном, який зараз у кожного під рукою. “Ви можете запитати, а чому такого порту немає у флагманських смартфонів відомих виробників. Відповідь проста – наявність такого датчика не є стандартом для смартфонів, тому в умовах жорстокої конкуренції виробники змушені економити на всіх додаткових пристроях“.

Таким чином, ІЧ-порт може бути цілком зручним, але, відверто кажучи, не за цією технологією майбутнє. Найближчим часом ми все частіше будемо стикатися з інтернетом речей , які повинні скласти “розумний будинок “. Відповідно, управління таким будинком буде вже з використанням глобальної мережі інтернет, для якої інфрачервоні порти будуть не потрібні “.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям назвали способи знайти загублений смартфон

В минуле

Українцям розповіли, хто може отримати контроль над смартфоном без їх відома

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle