Чому потрібно видалити WhatsApp – 12 причин

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

В Україні WhatsApp користується величезною популярністю. Цей додаток є практично на кожному телефоні. Через широке поширення багатьом навіть не по своїй волі доводиться використовувати цей месенджер, адже у WhatsApp “сидять” друзі та родичі. Таке замкнуте коло призводить до того, що користувачі змушені закривати очі на мінуси месенджеру.


Розповідаємо, які саме недоліки дратують користувачів WhatsApp.

Дистанційні повідомлення не завжди видаляються

Більшість користувачів знає, що повідомлення в WhatsApp після відправки можна відразу видалити. Однак не всім відомо, що ця функція не завжди працює коректно.

Наприклад, якщо абонент не оновив месенджер до останньої версії, повідомлення може не видалитися. Також бувають випадки, коли повідомлення в месенджері видаляється, але залишається видно в повідомленнях.

Сумнівна політика конфіденційності

WhatsApp не раз звинувачували в тому, що дані користувачів недостатньо добре захищені. Наприклад, резервні копії, які потрібні для відновлення чатів, не захищаються шифруванням, тому можуть потрапити в руки зловмисників.

Останнє оновлення політики конфіденційності і зовсім прямо говорить про те, що деякими даними з WhatsApp будуть ділитися з Facebook. Не дивно, що така новина змушує хвилюватися багатьох користувачів месенджера.

Месенджер збирає більше даних, ніж потрібно

WhatsApp не може читати вміст чатів, але йому відома інша важлива інформація: з ким і як часто переписуються користувачі, їх приблизне місце розташування, вся інформація зі списку контактів на телефоні та деякі інші дані. У сукупності з далеко не ідеальною політикою конфіденційності цей фактор викликає невдоволення у користувачів.

Cпам

Широке поширення WhatsApp, а також його доступ до списку контактів в телефоні привели до того, що в цьому месенджері користувача можуть знайти всі: старі друзі, малознайомі люди з минулого, люди похилого віку та далекі родичі. А, отже, і нескінченний потік картинок, відеороликів, поздоровлень і листівок не змусить себе довго чекати.

Автоматичне скачування файлів

За замовчуванням WhatsApp викачує всі надіслані файли з чатів на телефон. Через це пам’ять смартфона швидко забивається непотрібними фотографіями і відео. Виправити цю ситуацію можна тільки вручну, видаливши всі дані та скасувавши в налаштуваннях автоматичне скачування.

WhatsApp не можна використовувати на комп’ютері без включеного телефону

У деяких ситуаціях необхідно терміново увійти в месенджер, однак телефон в цей момент недоступний. Версія для комп’ютера створена саме для цього, але не у випадку з WhatsApp.

На ПК ним можна користуватися тільки в разі, якщо працює телефон, і обидва пристрої підключені до однієї мережі. В іншому випадку WhatsApp на комп’ютері або ноутбуці відкрити буде неможливо.

Фейкові новини і дезінформація

Практично у кожного користувача в списку контактів є кілька легковірних знайомих. Саме вони найчастіше поширюють фейкові новини з різних сфер життя (політики, медицини і т.д.). Через широке кола користувачів WhatsApp часто використовується зловмисниками для дезінформації. Досить запустити одну сумнівну новину в кілька груп, і за пару днів про неї знатимуть уже тисячі людей. Звичайно, це скоріше недолік легковажних людей, ніж самого додатка.

Прив’язати можна тільки один номер

Офіційно до одного додатку WhatsApp не можна одночасно прив’язати два номери. Можна створити два акаунти, але між ними доведеться постійно перемикатися.

Користувачі використовують різні методи, щоб одночасно використовувати два номери: скачують сторонні програми або дублюють WhatsApp, створюючи дві копії програми на телефоні. Однак самі розробники месенджера ще не придумали офіційний спосіб, який був би зручним для користувачів.

Обмеження відео за розміром і тривалістю

Відправлене по WhatsApp відео повинно бути певного розміру і тривалості. Якщо воно перевищує значення, зазначені розробником, месенджер запропонує обрізати відеоролик. Далеко не всім користувачам ця особливість здалася корисною, адже шукати інші способи відправити відео часто досить незручно.

WhatsApp

Обмеження на розсилки

Обмеження розсилок хоч і є частиною боротьби зі спамом, але дратує багатьох. Користувачі хочуть самі вирішувати, кому і скільки повідомлень вони можуть відправити за раз. Не завжди розсилки означають відправку спаму, іноді необхідно швидко відправити важливе повідомлення кільком людям, наприклад, про зміну місця зустрічі і т.д.

Не можна редагувати повідомлення

Після відправки повідомлення в WhatsApp неможливо відредагувати його навіть протягом короткого проміжку часу. Тому повідомлення з помилками доводиться або залишати, або повністю видаляти і відправляти заново. А як з’ясувалося раніше, видалення повідомлень в WhatsApp спрацьовує далеко не завжди.

У додатку не можна відправити повідомлення номеру не з списку контактів

Іноді необхідно відправити повідомлення людині, якого немає сенсу вносити в список контактів (водій, кур’єр, покупець). Але WhatsApp не надає такої функції, тому користувачам доводиться шукати обхідні шляхи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей