Експерти назвали швидкий метод очищення пам’яті телефонів Xiaomi з MIUI 12

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

У мережі з’явився вкрай дієвий і ефективний метод усунення проблеми заповненої пам’яті на телефонах Xiaomi з MIUI 12. Зробити це вкрай просто – потрібно всього лише видалити одну папку, а потім проробляти подібну дію раз в пару місяців.


Зрозуміло, найефективніший і сучасний спосіб позбавлення від «забитого» смартфона – це заміна телефону на більш сучасний. Цей метод рекомендують експерти, причин тут декілька – по-перше, нічого чистити не доведеться, по-друге, застарілі смартфони є ласою здобиччю шахраїв і хакерів. Все ж методики виманювання особистої інформації людей удосконалюються, за цим ідуть і методи захисту, а ось старі смартфони в цьому плані відстають. Однак якщо телефон вас повністю влаштовує, можна знайти менш радикальний спосіб очищення пам’яті, що забилася.

На всіх смартфонах Xiaomi під керуванням MIUI 12 є системна папка Thumbnails. По суті, це “корисний сміттєзбірник”, в якому містяться зменшені копії різних файлів, найчастіше картинок, фотографій і відео. Це необхідно для прискорення роботи смартфона – процесор звертається до цього сховища для прискорення завантаження файлів при пошуку і відображенні. Тільки от є одна проблема – коли ви видаляєте застарілі зображення з телефону, ці самі мініатюри не стираються, а залишаються в папці. Згодом ціх дрібних файлів стає так багато, що вони займають вагому частину пам’яті пристрою, не несучи ніякого корисного навантаження при цьому. Відшукати папку просто – вона знаходиться за адресою «DCIM»> «.thumbnails». Знайдіть сховище через Диспетчер файлів або аналогічний за змістом додаток і видаліть папку, в результаті чого всі мініатюри будуть стерті, а місце звільниться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей