Експерти розповіли, які проблеми можуть виникнути при виборі Android

Зараз на головній

«Андроїд» справедливо вважається однією з найбільш популярних операційних систем для мобільних пристроїв. Під її управлінням працюють більше половини смартфонів світу, «розумні» годинники, телевізори, ноутбуки. Однак, ОС від Google має низку недоліків, про які краще дізнатися до придбання гаджета.


Інтерфейс

На жаль, Android ніколи не відрізнявся плавним і красивим інтерфейсом. Взаємодію з основними функціями важко назвати зручною, а іноді і зовсім можна зіткнутися з суперечливою логікою.

Справедливості заради варто відзначити, що деякі виробники випускають смартфони зі своїми встановленими оболонками.

Найчастіше вони позбавлені деяких недоліків «чистої» версії операційної системи, але також мають ряд косяків і проблем по частині ергономіки.

Високе енергоспоживання

Нескінченна безліч варіацій існуючих смартфонів на «Андроїд» з різноплановою апаратною складовою є причиною проблем оптимізації операційної системи і, в тому числі, енергоспоживання. Постійні синхронізації, сторонні сервіси, які неможливо відключити, фонові програми – основні причини слабкої автономності гаджетів під управлінням Android.

Android 12

Незважаючи на те, що ємність акумуляторів навіть бюджетних пристроїв досягає позначки в 6000 мАг, їх рідко вистачає довше, ніж на один-два дні.

Постійні зміни

Регулярні оновлення не завжди є передумовою до хорошої роботи смартфона. У випадку з Android це твердження набуває особливої ​​цінності. Чергове «виправлення помилок» нерідко призводить до появи додаткових проблем в програмній частині пристрою. Останні нерідко виявляються в несумісності деяких додатків, підвищеному розрядженні акумулятора або навіть втраті даних.

Проблеми з додатками

Магазин додатків від Google радує своїм різноманіттям, але кількість, як відомо, часто є антонімом до слова «якість». Низькі вимоги до розробників стають причиною появи безлічі програм з відверто поганою якістю.

Разом з тим деякі додатки і зовсім використовуються для шахрайських схем – неуважність при установці, неграмотне налаштування прав доступу до тих або інших функцій гаджета можуть спричинити за собою втрату особистих даних і несанкціонований доступ до пристрою.

З останнього випливає двояка проблема Android – відкритий вихідний код. Відкриті системні файли при грамотному використанні дозволяють розширити функціонал смартфона, відключити непотрібні функції і підняти оптимізацію, але з іншого боку, вони ж є проблемою в сфері безпеки пристрою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей