Київстар назвав умову для того, щоб платити за зв’язок набагато менше

Зараз на головній

Мобільний оператор «Київстар» запустив нову програму для абонентів, яка дозволить платити набагато менше за мобільний зв’язок. Що необхідно для цього, і хто може скористатися цією новою програмою?


Умови нової акції від Київстар

Нова акція дозволить абонентам мобільного оператора «Київстар» заощадити до 33% загальної вартості послуг зв’язку. Вона носить назву «Все просто 10 місяців» і діє до кінця поточного року. Щоб взяти участь в ній, вам необхідно спочатку придбати один з акційних смартфонів:

  • Samsung Galaxy X Cover 4s Black
  • Blackview A60 Pro 3 / 16GB DS Blue UA-VF
  • Apple iPhone SE 128GB (PRODUCT) RED
  • HUAWEI P40 lite 6/128 Silver
  • Samsung Galaxy A01 Core (A013F) 1 / 16GB DS Blue
  • Apple iPhone 12 mini 64GB Green
  • Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold

Після цього від вас вимагається підключити будь-який контрактний тарифний план з лінійки Smart – Smart +, Smart Max, Smart Business або Smart Business + на ваш власний вибір. Якщо ви вже користуєтеся одним з цих тарифів, то міняти нічого не потрібно. Ви також можете просто перейти на один з цих контрактних тарифів з будь-якого з тарифних планів Київстар.

Від вас вимагається сплатити пакет послуг на десять місяців вперед. Вартість користування за перший місяць буде вам повернена на рахунок. Ви також отримуєте знижку в розмірі третини суми від загальної суми, економлячи, в залежності від конкретного тарифного плану, від семисот п’ятдесяти до чотирьох тисяч гривень. Це відмінна можливість повністю позбутися необхідності платити за мобільний зв’язок протягом усього року, і навіть зберегти частину суми, а також отримати всі переваги контрактного тарифного плану!

Як ми писали раніше, Київстар дозволив абонентам обзавестися додатковим номером. Щоб підключити послугу, використовуйте комбінацію * 100 * 33 * 2 # і клавіша виклику. Ви отримаєте номер, випадково згенерований системою. Щоб призупинити дію послуги, можна за допомогою комбінації * 100 * 33 * 4 #. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей