Банкомат «ПриватБанку» зареєстрував видачу грошей клієнту, але не надав їх

Зараз на головній

Користувач великого українського банку «ПриватБанк» залишив негативний коментар на сайті Мінфін, звинувативши фінустанову в крадіжці грошей. Банкомат зафіксував видачу грошей, але самі купюри не надав через помилку.


Свій негативний відгук чоловік залишив на сайті Мінфін в розділі, який присвячений діяльності «ПриватБанку». Кілька днів тому житель Києва вирушив до банкомату банку, який встановлений на Солом’янській площі, з метою зняти кошти з пенсійної картки. Вибравши в графі видачі 3000 гривень він спробував зняти кошти, коли на екрані машини відбилася напис «Помилка», а в меню працювала лише кнопка «Скасувати». Користувач скасував операцію і спробував провести її ще раз, однак коштів на рахунку виявилося недостатньо для виконання запиту. Перевіривши баланс, клієнт банку побачив, що гроші списали, але вони не були видані. Для з’ясування ситуації користувач зателефонував на «гарячу лінію» «ПриватБанку», однак оператор не зміг йому допомогти, заявивши, що потрібно чекати інкасації банкомату, яка повинна була відбутися протягом 24 годин. Коли вказаний термін минув, чоловік знову зателефонував оператору, але там йому сказали, що обробка операції буде завершена лише через 7 робочих днів. Через 6 днів він знову набрав «гарячу лінію», там йому вказали, що процедура триватиме 7 банківських днів.

У підсумку він і написав цей коментар, звинувативши в тому, що трапилося, обслуговуючий персонал банку. На його думку, у всьому винен якась певна людина, яка вчасно відключила банкомат, в результаті чого і сталася така ситуація – гроші не видані, тому їх можна покласти до власної кишені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей