Lifecell запустив унікальну пропозицію, яку можна підключити тільки зараз

Треба прочитати

Lifecell запустив нову унікальну акцію, яка доступна для підключення тільки зараз – до свята 8 березня, до і після нього. Що ж необхідно для того, щоб її підключити, і кому можна зробити цей подарунок?


Умови акції

Акція носить назву «lifecell 8ітання». Це мобільний подарунок, який ви можете зробити будь-якій жінці, яку хочете привітати – вашій дівчині, дружині, мамі, бабусі, дочці, сестрі.

Для того, щоб замовити подарунок, введіть комбінацію * 210 # і знак виклику. Він коштує двадцять п’ять гривень. У нього входять:

  • Вісім гігабайтів інтернету.
  • Вісімдесят хвилин.
  • Вісімдесят СМС-повідомлень.

Акція «lifecell 8ітання» буде діяти з восьмого по десяте березня поточного року. Прийняти в ній участь можуть тільки абоненти lifecell, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати. Замовити подарунок на свій власний номер, природно, не можна. Ви можете дарувати подарунки як анонімно, так і з зазначенням, хто зробив подарунок, необмежену кількість разів.

Послуга доступна на всій території нашої країни, за винятком окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей. Ви можете замовити подарунок людині в будь-якій частині України. Детальні подробиці послуги можна подивитися, як зазвичай, на офіційному сайті мобільного оператора.

Як ми писали раніше, lifecell уклав договір про співпрацю з Busuu. Це сервіс, що дозволяє дистанційно вивчити будь-який з дванадцяти іноземних мов. У списку – англійська, французька, іспанська, італійська, німецька, китайська, японська, португальська (бразильський), польська, російська, арабська або турецька. На відміну від більшості інших сервісів, Busuu в рівній мірі приділяє увагу всім основним чотирьом мовним навичкам, тобто письма, читання, усного мовлення та її сприйняттю. Доступна програма на офіційному сайті і у вигляді додатку для смартфонів на Android або iOS. Користувачі послуг lifecell отримають додаткові переваги в Busuu.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей