Київстар роздасть абонентам по ще одному номеру: за нього потрібно платити

Треба прочитати

Київстар прийняв рішення роздати своїм абонентам по ще одному номеру. Це досить корисне починання, яке дозволить, зокрема, припинити безперервне надходження спаму на ваш основний номер. Правда, це не безкоштовна послуга.


Як підключити другий номер?

Додатковий номер може знадобитися вам для самих різних цілей. Наприклад, це може бути необхідність залишити для реєстрації на якомусь ресурсі в інтернеті свій номер телефону і підтвердити його. Інші ж люди поділяють робочі і домашні номери. Як правило, в таких випадках купують додаткові картки. Деякі йдуть ще далі, і купують в даркнеті тимчасові номери, але це вже «сіра зона» – ви не застраховані від того, що тимчасовий номер після вас візьме хтось інший і використає для незаконних махінацій, після чого поліція може прийти до вас. Завдяки «Київстар» ризикувати більше не потрібно. Досить придбати за тридцять гривень додатковий номер, з якого можна буде дзвонити або приймати дзвінки самому.

Щоб підключити послугу, використовуйте комбінацію * 100 * 33 * 2 # і клавіша виклику. Ви отримаєте номер, випадково згенерований системою. Призупинити дію послуги можна за допомогою комбінації * 100 * 33 * 4 #. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

Як ми писали раніше, Київстар запустив тарифний план «Все разом Вигідний». На перший погляд, це звичайний безлімітний тарифний план, але є одне «але» – в пакет послуг, крім мобільного зв’язку, входить високошвидкісний безлімітний домашній інтернет. Ви платите за дві послуги відразу і економите таким чином значну суму грошей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей