MIUI 12 з Android 11 уповільнює смартфони Xiaomi

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Користувачі смартфонів з встановленими Android 11 і MIUI 12 зіткнулися з серйозною проблемою – нова прошивка буквально гальмує всю роботу телефонів. Помилки трапляються постійно, однак розробники вже знають про проблему і усунуть її в найближчих оновленнях.


Дану інформацію повідомили члени спільноти Xiaomi. Це дивно, адже MIUI 12 вважалася вкрай стабільною прошивкою, над якою розробники потрудилися не в приклад регулярно «лагаючої» і «багуючої» MIUI 12.5. Однак факт залишається фактом – в останні тижні всі заголовки новинних видань рясніють повідомленнями про регулярні помилки MIUI 12, яка встановлена на Android 11. Невідомо, що саме наробили автори з останнім оновленням, проте баги дивують своєю винахідливістю – наприклад, ця програми видаляла всі ярлики з робочого столу, коли користувач перезавантажувати смартфон. Однак це не єдині проблеми.

Користувачі MIUI 12 в останні дні стали помічати, що їх смартфони гальмують і обробляють запити в два рази довше, ніж звичайно. З цієї неприємністю зіткнулися власники смартфонів Xiaomi, а також телефонів брендів-партнерів фірми в особі Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9S і Redmi Note 9. Телефони почали повільніше працювати, що особливо помітно під час перемикання вкладок. Також почало нестабільно працювати жестове управління – девайси перестали розпізнавати деякі рухи. Коли аналітики «проревізували» інформацію про телефони, з’ясувалося, що проблеми з’явилися після установки оновлень MIUI 12.0.7.0 і 12.0.5.0. За відповідями пішли до розробників Xiaomi, які визнали проблему і пообіцяли її усунути в наступних апдейтах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей