ПриватБанк порадував мільйони українців, зробивши популярну послугу безкоштовною

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

ПриватБанк зробив одну з найпопулярніших серед українців послуг повністю безкоштовною. Для цього потрібно всього лише провести кілька простих маніпуляцій, які не потребують багато часу!


Деталі нової акції від ПриватБанк

В рамках нової пропозиції від ПриватБанк користувачі Privat24 можуть абсолютно безкоштовно слухати понад сімдесят мільйонів пісень в додатку Apple Music протягом шести місяців. Дана акція діє до кінця вересня.

Для безкоштовного доступу до даного сервісу ви повинні протягом терміну дії акції зареєструватися на сторінці сайту банку “Бути Діджитал”, а також перевипустити будь-яку власну карту в додатку Приват24 на Digital-карту Visa. Якщо ви тільки починаєте користуватися сервісом, то отримаєте шість місяців безкоштовного користування. Якщо ж ви вже користуєтеся додатком або користувалися ним раніше, то отримаєте три місяці.

Відзначимо, що Apple Music – один з найпопулярніших потокових сервісів музики в світі. Каталог, який він пропонує користувачам, включає понад сімдесят мільйонів треків, ви можете також завантажувати і власні треки. Можна створювати власні плейлисти або знаходити спеціальні добірки, ділитися музикою з іншими людьми.

Ви також можете отримувати спеціальні добірки, які засновані на ваших особистих уподобаннях, слухати радіо і подкасти, дивитися музичні кліпи, концертні записи, документальні фільми. Все це доступно на «яблучній» техніці (iPhone, iPad, HomePod, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay), а також на персональних комп’ютерах, смартфонах на базі Android і техніці від Sonos.

Як ми писали раніше, додаток Приват24 отримав функцію управління цінними паперами. Зокрема, тепер можна підписувати документи на відкриття рахунку в цінних паперах і придбати їх, використовуючи свій Smart ID. Завдяки цьому з’явилася можливість подавати будь-які заявки на проведення банківських операцій в будь-який зручний для вас час, причому не тільки з комп’ютера, але і з телефону. Також у нову версію додано калькулятор, який дозволяє самостійно розраховувати доходи з ваших інвестицій, а також надходження і витрати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей