Київстар запустив один з кращих тарифів на ринку: 30 Гб за 3 гривні в день

Зараз на головній

Що можна отримати за три гривні в день, або за сто гривень на місяць? Як правило, винятковий мінімум – це так звана межа для соціальних тарифних планів. Однак Київстар, здається, зламав звичний стереотип – в рамках свого нового тарифного плану він пропонує величезний пакет послуг, де тільки інтернету понад тридцять гігабайтів!


Умови найвигіднішого дешевого тарифу

У новому тарифному плані ви отримуєте величезну кількість послуг. У їх число входить абсолютно все, що може здатися вам за необхідне, і навіть трохи більше. А тепер конкретний пакет:

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери.
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Mobile ID.

Після вичерпання пакета послуг ви можете придбати нові пакети гігабайтів, або ж скористатися деякими спеціальними послугами, про які ми писали раніше. Але, як правило, тридцяти гігабайтів вистачає на все!

Тарифний план, про який йде мова, називається «Smart Регіон». Він відноситься до контрактних тарифів, тобто для його підключення необхідно відвідати центр обслуговування клієнтів Київстар. Ви також отримуєте в його рамках всі плюси контрактних тарифних планів, наприклад, можливість оплачувати по частинах, або тримати кілька номерів на одному особовому рахунку.

Як ми писали раніше, Київстар запустив акцію, в рамках якої ви можете заощадити до третини абонентської плати. Вона буде діяти починаючи з 25 лютого і аж до кінця 2021 року. Суть її в тому, що при купівлі будь-якого акційного 4G-смартфона в магазинах роздрібної мережі Київстар або ж в офіційному інтернет-магазині оператора, всі абоненти Київстар, які обслуговуються на контрактній основі, можуть підключити послугу «Все просто 10 місяців». В рамках даної послуги вони отримують право на знижку в 33% на оплату щомісячної абонентської плати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей