MIUI 12.5 раптово вийшла додатково на 30 смартфонів Xiaomi

Зараз на головній

Компанія Xiaomi без попередження випустила прошивку MIUI 12.5 на ще тридцять смартфонів свого виробництва. Втім, фанати не засмучені – розробники раніше не заявляли ніяких релізів в цьому напрямку, так що оновлення стало сюрпризом для зраділих користувачів.


«Щасливчиками» з числа смартфонів стали вироби Redmi, Mi і Poco. Оновлення надійшло на сучасні гаджети з числа останніх продуктів компанії 10 і 9 серій. Однак розробники попереджають, що нова версія прошивки відверто «сира» і призначена для тестової аудиторії, а спрямована вона в першу чергу на внутрішній ринок (китайський). Саме тому ніяких російських або українських перекладів там немає – доступні лише англійська і китайська мови. Всі варіанти даної прошивки «заточені» під Android 11, проте тестування продукту ще не пройшло, тому розробники чесно попереджають про можливі баги і недоробки. Більш того – вони заявляють, що встановлювати оновлення варто тільки тим користувачам, які не бояться труднощів і бажають брати участь в удосконаленні системи.

Прошивка MIUI 12.5 Closed Beta адаптована під власні продукти, повноцінної підтримки сервісів Google немає, а якщо ви захочете встановлювати GMS, то варто готуватися до проблем. Оновлення надійшло 24 лютого, представники Xiaomi не повідомляють, коли прошивка вийде з бета-версії, а також не говорять про те, чи отримають інші смартфони MIUI 12.5 в найближчому майбутньому. Очевидно, що розробники компанії зайняті іншими справами, а над свої «дітищем» працюють в «півруки».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей