Vodafone запропонував безкоштовний безліміт: але не все так просто

Зараз на головній

Нещодавно Vodafone, запустив послугу, в рамках якої він безкоштовно роздає абонентам повний безліміт на дзвінки в мережі, п’ять гігабайтів інтернету, а також тридцять хвилин для дзвінків іншим абонентам по Україні. Однак як підключити дану послугу, і все з нею так просто?


Що потрібно для підключення послуги?

Послуга носить назву «День без турбот». Для того, щоб її підключити, вам досить всього лише ввести просту комбінацію * 101 * 888 #. Ви також можете натиснути «Підключити послугу» на офіційному сайті мобільного оператора. Само по собі підключення послуги абсолютно безкоштовно, але необхідно, щоб на вашому рахунку було не менше двох копійок. Підключити дану послугу можуть абоненти Vodafone, які користуються будь-яким тарифним планом з цього списку:

  • Vodafone SuperNet Start / SuperNet Pro / SuperNet Pro + / SuperNet Turbo / SuperNet Unlim
  • joice
  • Vodafone SuperNet Start-2019 / SuperNet Pro-2019 / SuperNet Turbo-2019 / SuperNet Pro-1-2019
  • Vodafone UNLIM 3G / UNLIM 3G Plus
  • Vodafone Smart 4G XS / Smart 4G S / Smart 4G M
  • Vodafone Light / Light +
  • Vodafone RED XS + / RED S / RED M / RED L
  • Vodafone RED EXTRA XS / RED EXTRA XS-2 / EXTRA S / RED EXTRA M / RED EXTRA L
  • Vodafone ZАХІД

Послуга діє протягом двадцяти чотирьох годин з моменту, як ви отримаєте СМС-повідомлення про те, що вона підключена. Знову скористатися цією послугою ви зможете не раніше, ніж через тиждень після застосування.

Як ми писали раніше, Vodafone поділився своїми планами на 2021 рік. В першу чергу мобільний оператор планує розвивати сферу IoT – інтернету речей, яка стала дуже актуальною для українців останнім часом. За останні два роки кількість таких підключень зросла на сімдесят дев’ять відсотків, в тому числі за рахунок власної NB-IoT мережі Vodafone.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Дуже багато вогню: під час зарядки згорів електромобіль

Автомобіль з електродвигуном згорів під час зарядки. Про це повідомляє китайське видання Zaobao. Позашляховик Xpeng G3 загорівся, коли стояв на...

Більше схожих статей