У клієнтки «ПУМБ» вкрали кредитні гроші через годину після оформлення позики

Зараз на головній

Користувач українського банку «ПУМБ» поскаржився на бездіяльність служби безпеки фінустанови, яка нібито дозволила вкрасти у нього гроші. Причому кошти були кредитні, а позику дівчина оформила всього годину назад.


Свою оцінку дій банку дівчина залишила на сайті Мінфін, описавши ситуацію досить докладно. За її словами, клієнта оформила кредит в «ПУМБ» на суму в 15 тисяч гривень. Гроші залишалися на картці банку, через кілька годин їй передзвонив «робот» фінустанови, щоб поцікавитися якістю обслуговування. Залишивши свою оцінку, жінка повісила трубку. Через кілька хвилин пролунав новий дзвінок від того ж автоматичного помічника банку – він повідомив, що користувач тільки що взяла кредит, а її карткою заволоділи шахраї. Після цього робот переключився на «живого» представника банку, який сказав, що зловмисники дійсно спробували зняти гроші з її карти, тому потрібно змінити на ній пароль. Співробітник служби безпеки заявив, що надішле їй на телефон кілька СМС-повідомлень, а вона повинна продиктувати код. Дівчина виконала вимоги, представник банку попрощався з нею, а потім з її карти списалися всі  15 тисяч кредитних коштів.

Пумб

В результаті клієнтка звинуватила у всьому «ПУМБ», заявивши, що шахрай діяв так само, як представник служби безпеки банку. У коментарях їй відповів оператор фінустанови, заявивши, що не можна надавати захисні дані кому-небудь, а співробітники служби безпеки банку ні з ким не зв’язуються і нічого від людей не вимагають.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей